Na víkendový Zápas hviezd ruskej KHL dostal nomináciu aj gólman CSKA Moskva Rastislav Staňa.

Keďže si každý hráč mohol do Čeľabinska, kde sa akcia konala, vziať aj jedného rodinného príslušníka, nášmu reprezentantovi robila spoločnosť manželka Jana a dvojročná dcéra Riana. A práve ona si užila v kabíne najväčšie chvíle slávy s hviezdnymi ruskými hokejistami.

Staňovu dcérku strážili miliónové hviezdy

Rodičia: Jana a Rastislav.
Foto: archív R. S.

Neplakala u nikoho

Rianku strážili také miliónové útočné esá ako Iľja Kovaľčuk, Alexander Radulov či Pavel Dacjuk. „Bol som prekvapený, že u nikoho z chalanov neplakala. Ale možno to bolo aj tým, že deň predtým dostala teplotu a bola oťapená,“ prezradil nášmu denníku Staňa, ktorý nemusel platiť za opatrovníctvo ani cent.

„To nie (smiech). Zábavné bolo, keď Rianku držal na rukách Radulov. Ten povedal vedľa sediacemu Kovaľčukovi, nech si ju aj on popestuje, lenže dával vtedy rozhovor. Radulov sa napriek tomu zodvihol, novinárov prerušil a povedal Iľjovi, nech sa odfotí."

"Až potom pokračoval Kovaľčuk v rozhovoroch ďalej,“ dodal s úsmevom brankár Rastislav Staňa. V súboji hviezd sa stretol aj s ďalším slovenským hráčom Tomášom Záborským, ktorého výber vyhral 18:11.