Generálnym manažérom All Star tímu Tipsport Ligy sa stal Peter Bondra. Práve on bude mať za úlohu zostaviť realizačný tím a vybrať hráčov, ktorí budú reprezentovať najvyššiu slovenskú súťaž vo februárovej exhibícii. Na All Star Cupe na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu (17.2. v Bratislave) sa predstavia aj výbery českej extraligy, nemeckej DEL a rakúskej EBEL.

„Som nesmierne rád, že budem súčasťou tejto prestížnej akcie. Už sa jej neviem dočkať," skonštatoval Bondra, ktorý našu súťaž pozorne sleduje. „Nenechám si ujsť ani jeden zápas Popradu, pretože tam hrá môj syn. Ak nie som na Slovensku, tak si zapnem internetové prenosy a mám tak slušný prehľad o hráčoch,“ prezradil 49-ročný autor zlatého gólu z MS 2002.

V týchto dresoch bude bojovať výber Tipsport ligy.
V týchto dresoch bude bojovať výber Tipsport ligy.
TASR

Bondra si do tímu vyberie štrnásť hokejistov, z čoho budú dvaja brankári. Zastúpenie musí mať každý tím z ligy. „Keďže sa bude hrať vo formáte 3 proti 3, budem sa pri výbere sústrediť na to, aké má hráč korčuľovanie, či držanie puku. Bude to pre mňa, rovnako aj pre hráčov, výzva. Určite chceme vyhrať!“ priznal Bondra, ktorý úsmevne poznamenal: „Keďže bude v danom termíne olympiáda, dám Mirovi Šatanovi prednosť výberu do slovenskej reprezentácie.“

Vdova po hokejistovi z Demitrovho lietadla smrti: Po piatich rokoch je opäť šťastná

Zdrvujúca správa zasiahla aj slovenskú hokejovú rodinu! Kohút: Obrovská tragédia!

Legendárny hokejista Žigo Pálffy otvorene o bojkote: Takáto odpoveď zaskočí

FOTO Demitrová opäť v čiernom: Do neba odprevadila aj manželovho kamaráta

Šéf Tipsport ligy Richard Lintner predstavil aj dresy, v ktorých sa na exhibícii predstaví slovenský výber. Včera si ich obliekli dve krásky. Missky Lujza Straková a Michaela Meňkyová. Naopak, dvojica legiend si okrem šálov nasadili na hlavu zimné čapice.