Zuzane v týchto ťažkých chvíľach najviac pomáha jej mamina. „Bez nej by som to celé nezvládla. Prvé dve noci po tom, ako som sa dozvedela tú hroznú správu o Mirkovej smrti, som vôbec nespala, nežila,“ vyrozprávala svoj príbeh v týždenníku Šarm letuška Zuzana.

„Nedá sa slovami opísať, aký úžasný človek bol Mirko. Pozorný, láskavý, ohľaduplný, starostlivý, skromný s obrovským srdcom. Veľa sme sa spolu nasmiali,“ pokračovala Zuzana.

Mira ako skvelého človeka vnímala ona aj jeho spoluhráči. Po jeho smrti sa však objavili informácie o tom, že údajne fyzicky napadol manželku, dokonca mal vraj problémy s gamblerstvom.

„Nikdy tomu neuverím! Ničomu z toho. Som presvedčená, že to nie je pravda,“ jednoznačne odpovedala Zuzana, ktorá však priznala, že o problémoch v manželstve svojho milého netušila.

„Na našej prvej káve mi povedal, že je rozvedený a naznačil, že majú s bývalou manželkou nejaké nevyrovnané veci. Vždy o nej hovoril pekne. Rešpektovala som, že o minulosti sa baviť nechce, keď je len krátko po rozvode, a nevidela som dôvod vypytovať sa. Možno časom by mi o tom povedal viac, dnes už neviem. Plánovali sme spoločnú budúcnosť a to bolo pre mňa podstatné.“

Dvojica sa zoznámila vo februári a Miro sa údajne rozviedol až v máji, mohla byť dôvodom rozpadu manželstva aj Zuzana?

„Keď sme sa zoznámili, Mirko mi povedal, že je už rozvedený a dlhší čas žije sám. Po jeho smrti som sa v médiách dočítala, že sa rozviedol až v máji. Neviem teda, aká je pravda o presnom čase jeho rozvodu,“ povzdychla si užialená žena, ktorá dodnes nevie, prečo muž jej života spáchal samovraždu, najmä keď sa už tri mesiace pokúšali o dieťa.

Viac sa dočítate v najnovšom vydaní týždenníka Šarm.

Miro Hlinka († 42) a Zuzana: Ich vzťah bol plný tajností