Za Jágrom dorazila do Kanady už aj priateľka Veronika Kopřivová a zatiaľ sa usadili v prechodnom domove v centre mesta. Hotel Marriott sa nachádza len dva kilometre od haly Scotiabank Saddledome, kde hrajú „plamene“ domáce zápasy. Noc v prepychovom hoteli si zakúpite za približne 90 eur. K tomu nedostanete len pekný výhľad, ale aj napríklad posilňovňu či bazén s vírivkou.

Ako to vyzerá v hoteli Jágra, si pozrite TU!

Zaľúbený párik sa však v hoteli dlho nezdrží. Plánujú sa totiž presťahovať. Veronika sa už na sociálnych sieťach stihla pochváliť, ako nakupuje nábytok. Či sa však aj ona usadí v zamrznutej Kanade je otázne. Klíma v Calgary jej totiž nerobí dobre. „Každé ráno mi tečie krv z nosa a zle sa mi dýcha. Človek sa natrie olejom a o hodinu je už suchý. Nech sa už aklimatizujem,“ posťažovala sa na Instagrame Kopřivová.

Járová Veronika sa musí aklimatozovať v studenej Kanade.
Járová Veronika sa musí aklimatozovať v studenej Kanade.
Zdroj: Instagram Veronika Kopřivová

Vdova po hokejistovi z Demitrovho lietadla smrti: Po piatich rokoch je opäť šťastná

Zdrvujúca správa zasiahla aj slovenskú hokejovú rodinu! Kohút: Obrovská tragédia!

Legendárny hokejista Žigo Pálffy otvorene o bojkote: Takáto odpoveď zaskočí

FOTO Demitrová opäť v čiernom: Do neba odprevadila aj manželovho kamaráta

Naopak Jarda je na zimu poriadne pripravený. Týka sa to aj motoristickej stránky. Zaobstaral si nové vozidlo. V minulosti veľkým autám neholdoval, ale pri pohľade na snehovú prikrývku ciest a teploty výrazne pod nulou nemal inú možnosť a siahol po SUV od Lexusu. „Nikdy som niečo podobné nešoféroval, ale vraj býva v Calgary zima a napadne aj sneh, tak sa bude takýto nákladiak hodiť. Na zimu je to výborná voľba,“ okomentoval jeden z najlepších hokejistov histórie model RX, ktorého cena začína na 60-tisícoch eur. Jágr sa nenudí ani keď pre bolesti slabín nehráva.