Od smrti populárneho „Hlinu“, ktorý spáchal samovraždu, prežívala ťažké chvíle. Len pomaly sa dostávala zo šoku, ktorý prežila. Pomohol jej najmä čas. Dnes je opäť šťastná, pretože všetko nasvedčuje tomu, že našla svoju životnú lásku. Je ňou bývalý futbalista Zsolt Hornyak. Na Dušičky si symbolicky spomenula aj na Mira.

2014 - Zo šťastného vzťahu s Mirom Hlinkom zostali iba spomienky.
2014 - Zo šťastného vzťahu s Mirom Hlinkom zostali iba spomienky.
Zdroj: archív Z. K.

2014 - Zo šťastného vzťahu s Mirom Hlinkom zostali iba spomienky.
​Foto: archív Z. K.

Manželka Pavla Demitru spomínala na svojho muža: Dojemné slová vdovy Majky

„Zapálila som sviečky a stále mám tu jeho ružu, ktorú mi daroval, i jeho fotku. S rodinou som už tak často po tragédii v kontakte nebola a o smrti Mirkovej maminy som sa dozvedela tak, že mi to zavolala jeho sestra Natálka,“ prezradila Zuzana. S novou láskou ju spojila paradoxne tragédia, hoci so Zolom sa poznala už dlhšie.

Na škole Pavla Demitru spomínali na zosnulú legendu: Splní primátor želanie riaditeľa?

Sexi frajerka Jágra chystá veľké prekvapenie: Je na ceste spoločný potomok?

2016 - Zuzka a bývalý futbalista Hornyak plánujú spoločnú budúcnosť.
2016 - Zuzka a bývalý futbalista Hornyak plánujú spoločnú budúcnosť.
Zdroj: archív Z. K.

2016 - Zuzka a bývalý futbalista Hornyak plánujú spoločnú budúcnosť.
Foto: archív Z. K.

„Dá sa povedať, že nás spojila smrť blízkych. Jemu zomrel otec a keďže už nemal ani mamu, niesol to ťažko. Ponúkla som mu teda podporu a pomoc s tým, že keď bude potrebovať o tom, čo prežíva, sa s niekým porozprávať, rada sa s ním stretnem. Asi osud chcel, že sme sa dali dohromady, hoci sme sa poznali už desať rokov. Môžem povedať, že dnes som šťastne zadaná a plánujeme aj spoločnú budúcnosť,“ povedala Zuzana.

So Zolom si kúpili už aj spoločný byt. „Tešíme sa z nášho nového trojizbového bytíku, ktorý sme si sami moderne zariadili. Chcem sa už usadiť, plánujeme so Zolim spoločnú budúcnosť i rodinku. Preto som ochotná skončiť aj ako letuška,“ dodala. Ako a kde ju požiadal o ruku, čítajte v pondelok.