Má syna. Futbalistovi bratislavského Slovana Jurajovi Halenárovi (30) porodila misska Romana Procházková prvorodené dieťa. Malý Nicolas prišiel na svet na Nový rok a zároveň sa stal prvým chlapcom v Bratislave v roku 2014.

Jurajova životná láska rodila na súkromnej klinike v Bratislave a krátko po polnoci priviedla na svet Nicolasa, ktorý je ich prvým potomkom.

„Malý má 3 820 gramov a 53 centimetrov. Veľmi sa tešíme. Zároveň ďakujem Romanke, že to zvládla,“ prezradil Juraj Halenár, ktorý bol pri svojej drahej.

„Nebol som však v úplnej blízkosti. Už sme čakali, že to bude na Nový rok, ale nemysleli sme si, že bude prvým chlapcom, ktorý príde na svet v Bratislave. Narodil sa hodinu a osemnásť minút po polnoci,“ dodal hrdý tatko.

Bude z neho futbalista?

Posledný deň v roku oslávil útočník belasých v pôrodnici.

„Aj som si štrngol so sestričkami. Následne som to oslávil v meste a budem pokračovať ďalej, aby som Nicolasa poriadne zapil, nech je stále zdravý,“ uviedol Halenár.

A bude z jeho syna tiež futbalista?

„To je teraz ešte predčasné. Uvidíme, akú cestu si neskôr vyberie, ale budem rád, ak pôjde v mojich šľapajach,“ uzavrel.