Legendárneho rodáka z Vrbového hospitalizovali vo Fakultnej nemocnici v Trnave, kde bol v neustálej opatere lekárov po prekonaní ľahšej mozgovej príhody. Rodina Jozefa Adamca nechce komentovať jeho aktuálny zdravotný stav, ale podľa našich informácií je v dobrej kondícii a vtipkuje na rôzne témy.

„Už je doma,“ povedal denníku Plus JEDEN DEŇ syn Stanislav, ktorý trénuje v dedinskej súťaži Majcichov. Zastihli sme ho, keď sa v nedeľu chystal na prípravný zápas proti Pavliciam. „Práve idem od otca. Má sa dobre, je v poriadku. Chvalabohu, je veľký bojovník, zvládol to. Bol som s ním, budem u neho aj spať, aby bol stále pod kontrolou,“ dodal spokojne Stanislav Adamec.

Telefonicky sa nám podarilo spojiť aj s Jozefom Adamcom, ale mobil prevzala jeho kamarátka Katka, ktorá je populárnemu Hatrlovi nablízku v tomto ťažkom období.

Futbalová legenda Jozef Adamec v nemocnici: Skolila ho mŕtvica!

Jasný odkaz pre trnavskú ikonu majú aj fanúšikovia červeno-čiernych. „Na otvorenie nového štadióna má prísť Ajax Amsterdam, tak sa dajte dokopy, aby ste tentoraz svoje šance využili a napravili tak rok 1969, keď ste nepremenili veľké gólové šance v semifinále Pohára európskych majstrov. Tak sa čím skôr uzdravte,“ napísal jeden z priaznivcov Spartaka.