Neapol má v tejto sezóne dve tváre. Kým v domácej Serii A je na čele tabuľky a predvádza okulahodiaci futbal, tak v Lige majstrov nevíťazí. V piatom zápase skupinovej fázy potrebujú Hamšíkovci zdolať Šachtar Doneck, aby mali šancu bojovať o postup do vyraďovacej fázy.

Hráči Neapola na tréningu pred stretnutím so Šachtarom Doneck.
Hráči Neapola na tréningu pred stretnutím so Šachtarom Doneck.
Zdroj: TASR

„Všetci to vieme. Neostáva nám nič iné, len vyhrať. S týmto úmyslom ideme do zápasu a urobíme pre tento cieľ maximum,“ hovoril Hamšík na predzápasovej tlačovej konferencii, kde opäť dominovala téma či rodák z Banskej Bystrice strelí za Neapol gól s poradovým číslom 115. „Góly prídu, vždy som ich vedel strieľať. Samozrejme, na ten rekord myslím, ale nemám z toho prílišné obavy. Viac ma zaujíma náš tím, v hlave nosíme silnú túžbu získať taliansky titul.“

Celý Neapol v slzách: Kolegu Mareka Hamšíka zastrelili na ulici

FOTO A je to tu! Vlado Weiss nakoniec šoféroval

FOTO Známy športovec zobral snúbenicu a jej kamarátky na dovolenku: A orgie sa mohli začať!

Weissov škandál baví Slovákov: Vtipné obrázky futbalového reprezentanta vôbec nešetria!

V doterajšom priebehu Ligy Majstrov si účasť v jarných bojoch zaistili Bayern Mnícnov, Paríž St. Germain, Manchester City a Tottenham. Ak chcú Hamšíkovci pomýšľať na postup musia vyhrať oba zvyšné duely (Šachtar, Feyenoord) a dúfať, že jasný líder skupiny F Manchester City zvíťazí na pôde ukrajinského majstra.