Znie to neuveriteľne, ale je to tak. No ak ste si aj vy možno mysleli, že ním bude šláger Fortuna ligy Žilina - Podbrezová, ste na omyle. Brazílčania pricestovali na Slovensko aj s technickou výbavou, ale na iné miesto - do Šamorína! Odtiaľ budú dnes v priamom prenose vysielať druholigový súboj Šamorín - Skalica.

Slovenská druhá liga má cveng: Šláger budú vysielať až v Brazílii

V takýchto dresoch vybehnú Šamorínčania na duel.
Foto: archív

FIFA si posvietila na slová Jána Ďuricu: Naparila mu mastnú pokutu!

„Fanúšikovia uvidia duel aj na internete cez takzvaný stream. Zápas sa bude vysielať na youtube kanáli Fluminense, ktorý odoberá 40-tisic fanúšikov,“ prezradil nám zdroj zo Šamorína. V klube o tejto akcii nechceli veľmi hovoriť, ale už včera v Šamoríne pripravovali okolo ihriska reklamné banery. Jedno je však isté, tento krok Brazílčanov nie je náhodný.

Smutná spoveď českej legendy: K lekárovi som prišiel o 5 minút dvanásť

Slovenská druhá liga má cveng: Šláger budú vysielať až v Brazílii

Odtiaľto budú vysielať priamy prenos až do Brazílie.
Foto: archív

Ako je známe, mužstvo z juhu Slovenska už niekoľko sezón spolupracuje so slávnym tímom Fluminense, ktoré hľadalo v Európe klub na spoluprácu. V Šamoríne hrá aj niekoľko hráčov z brazílskeho klubu. Zaujímavosťou spomínaného televízneho stretnutia Šamorín - Skalica je, že domáci futbalisti nastúpia v dresoch brazílskeho mančaftu. Zástupcovia z Južnej Ameriky sa netaja, že majú so Šamorínom ambiciózne plány. Nuž uvidíme, čím nás ešte prekvapia.