Najväčším favoritom na zisk ocenenia pre najlepšieho hráča planéty podľa FIFA bol Cristiano Ronaldo z Realu Madrid. Triumf v španielskej La Lige, Lige majstrov, v európskom Superpohári i na majstrovstvách sveta klubov ho vyniesol na piedestál pred bývalými spoluhráčmi z FC Barcelona Lionel Messim a Neymarom, ktorý už pôsobí parížskom PSG.

„Ďakujem za hlasy. Chcel by som spomenúť Lea a Neymara. Chcem sa poďakovať Realu Madrid za celoročnú podporu," boli prvé slova Ronalda s trofejou v ruke a neskôr dodal: „Som veľmi šťastný, pretože som v najlepšom klube na svete a mám možnosť všetkým ukázať, že som v ostatných rokoch na vysokej úrovni. Navyše, stále sa dobre cítim aj po fyzickej stránke.“

Ronalda na udeľovaní cien sprevádzali ženy jeho života - mama Dolores, dve sestry a
Ronalda na udeľovaní cien sprevádzali ženy jeho života - mama Dolores, dve sestry a
Zdroj: Getty Images

V hlavnom meste Veľkej Británie to nebola len prehliadky najväčších futbalových hviezd súčasnosti a minulosti. S milionármi zo zelených trávnikov pricestovali aj ich nežnejšie polovičky. Na červenom koberci to miestami vyzeralo ako v čakárni na gynekológii alebo na pôrodnom oddelení. V strieborných šatách zažiarila Georgina Rodriguezová, ktorá pod srdcom nosí už štvrté dieťa Cristiana Ronalda. Ani voľný outfit však nedokázal zakryť jej rastúce tehotenské bruško. Čiernovláska s minulosťou predavačky a opatrovateľky bude prvou známou mamou detí Cristiana Ronalda.

FOTO Hackeri vykradli mobil Vonnovej: Zábery ako z porna, pýcha Tigera Woodsa vás šokuje!

FOTO Šokujúca premena Škrtela: Drsný imidž je preč. Pozrite, aký je z neho krásavec!

FOTO Nikto to nemal vidieť: Tenista odhalil prsia slávnej speváčky Scherzinger!

Gáborík sa v manželstve topí v problémoch: Honosná svadba a výlety po svete mu neprospeli!

Rastúce bruško neschovala v čiernych šatách ani manžela Lionela Messiho Antonella. Messiho láska z detstva mu porodí už tretie dieťa. Po chlapcoch Thiagovi a Mateovi by to možno chcelo už dievča, ale pohlavie zatiaľ nie je známe. Aj laureát ocenenia Ceny Ferenca Puskása pre najkrajší gól roka Olivier Giroud sa teší na svojho nasledovníka. Práve počas udeľovaní ocenení prasklo, že jeho manželka Jennifer je tretíkrát tehotná. Hlboko veriaci katolík, ktorý v minulosti svoju manželku podviedol, bude taktiež ako Messi otcom tretíkrát.

FOTO krásny a tehotných polovičiek futbalistov si môžete pozrieť vo fotogalérii!