Nečudo. Tamás prvý duel, ktorý skončil bezgólovou remízou 0:0, sledoval iba z tribúny. Navyše po stretnutí aj samotný tréner Slovana Nikki Papavasilou uviedol ako dôvod jeho absencie odchod z Pasienkov. Podľa kuloárov to mal byť maďarský prvoligista FC Videoton. „Neviem o tom nič. Ja so stále hráčom Slovana a plne sa koncentrujem na zápas proti Jelgave,“ povedal Tamás, ktorý mal údajne na stole po výborných výkonoch a výsledkoch v drese maďarskej reprezentácie na Eure vo Francúzsku viacero ponúk aj z iných krajín ako z Maďarska.

Slovanisti nestrelili gól a ich tréner si z nás asi robí žarty: Niki, toto si myslel vážne?

„Áno bolo ich niekoľko, ale teraz nič konkrétne nemám. Som momentálne v Slovane, za ktorý chcem strieľať góly a zajtra s ním postúpiť do 3. predkola Európskej ligy," povedal Priskin, ktorý verí, že belasí pôjdu po stretnutí v Lotyšsku ďalej. „Stále sme favoriti. V prvom zápase sme hrali lepšie ako súper, ale chýbali nám góly,“ dodal jedným dychom.

Nečakaný zvrat pri prestupe  kanoniera Priskina: Neuveríte, prečo zostal v Slovane

Priskin dopoludnia odletel so Slovanom na odvetu Európskej ligy.
Foto: Plus JEDEN DEŇ/Jozef Šatara

A na čom vlastne takmer hotový prestup Priskina do Videotonu stroskotal? „V pondelok som dostal telefonát, že Tamás sa vracia do tréningového procesu. Údajne neprešiel zdravotnými testami, ale podľa mňa je to skôr len výhovorka, pretože Tamás je reálne zdravotne v poriadku. Zajtra proti Jelgave je stopercentne pripravený nastúpiť,“ vysvetľoval pre Šport24.sk šéf Slovan Ivan Kmotrík mladší.

Celý rozhovor so šéfom bratislavského Slovana Ivanom Kmotríkom mladším si prečítajte vo štvrtkovom vydaní denníka Plus JEDEN DEŇ.

Nečakaný zvrat pri prestupe  kanoniera Priskina: Neuveríte, prečo zostal v Slovane