Brankár Juvetusu Turín si pred začiatkom sezóny naposledy odfúkol na modernej jachte pri Grécku. So svojou milou Ilariou sa odviezol ďaleko od pevniny a dúfal, že ich tam nikto nebude rušiť. Opak bol však pravdou a taliansky magazín Chi nachytal modlu futbalu na Apeninskom polostrove v poriadne intímnej chvíli.

Buffon po rozvode naložil krásnej Šeredovej: Tvrdé slová na adresu svojej ex!

Celý Neapol v slzách: Kolegu Mareka Hamšíka zastrelili na ulici

FOTO A je to tu! Vlado Weiss nakoniec šoféroval

Gigi a jeho milá opäť ukázali, že keď to na človeka príde, tak vášeň sa nedá skrotiť. Jedna z fotografií, ktoré nafotili paparazzi, zachytáva Buffona s napätým výrazom v tvári a Ilariinou tvárou v jeho rozkroku. Čo tam títo dvaja stvárali, sa ťažko dozvieme, ale orálny sex príde na um fanúšikom ako prvý. Každý dokáže stratiť rozum, keď na neho príde slabá chvíľka. Presvedčiť sa môžete vo FOTOGALÉRII!

FOTO Známy športovec zobral snúbenicu a jej kamarátky na dovolenku: A orgie sa mohli začať!

Weissov škandál baví Slovákov: Vtipné obrázky futbalového reprezentanta vôbec nešetria!

FOTO: Bozky na pláži! Buffon si po sezóne užíva so sexi milenkou

Tento kontroverzný záber rozdelil futbalový svet. Ľudia sú pohoršení, ako mohol populárny časopis vôbec vydať takýto záber. Niektorí žurnalisti dokonca vyzvali vydavateľstvo, aby obrázok nezverejňovalo. „Nechápem tých, ktorých to mohlo uraziť. Mnoho novinárov to robí 365 dní v roku a nikto im nič na to nepovie,“ ozval sa na Twittri uznávaný športový redaktor.

Anketa

Myslíte si, že mal párik spoločne orálny sex?

Áno 32% Nie 68%