Výstredná blondínka Paula Bedžetiová porodila malého Tobiasa v istanbulskej nemocnici a ihneď sa zaprisahala, že bude tou najlepšou mamou na svete. „Konečne si s mamou a otcom. Nič nie je krajšie ako rodina. Budem ťa milovať celý život, Tobi!“ Podľa aktuálnych príspevkov na Instragrame to nie sú len prázdne slová, no skvelá realita. „Je z teba najväčší fešák na svete, dobrú noc anjelik,“ napísala naposledy.

Svojský Miroslav Stoch sa pochválil fotografiou vlastného syna na sociálnych sieťach, tesne po pôrode žiaril obrovským šťastím. „Vitaj v tomto šialenom svete, synček. Otecko ťa tak veľmi ľúbi, ty môj malý chlapček.“ Viac starostí má však Stoch vo futbalovom živote, keď v tureckom Fenerbache nehráva. Nedávno i sa na verejnosť dostali mená hráčov, ktorí by mali po sezóne opustiť klub.

Čierny zoznam spísal Dick Advocaat. Medzi tými, s ktorými sa už nemalo počítať, bol aj Miroslav Stoch. Holandský kouč dal Slovákovi najavo, že s ním neráta ani na trávniku. Slovenský krídelník pod jeho taktovkou dostáva priestor len sporadicky. Od nového súťažného ročníka sa pre nášho futbalistu situácia s najväčšou pravdepodobnosťou zmení. Vedenie klubu sa totiž rozhodlo, že Advocaata nahradí Aykut Kocaman.