Podľa oficiálnej internetovej stránky klubu sa totiž vstupenky na predmetný zápas budú predávať v cenových reláciách od 50 do 600 eur. Najlacnejšie vyjdú majiteľov permanentiek a klubových kariet, ktorí chcú sedieť na Severnej a Južnej tribúne (50 eur). Majitelia permanentiek si na Západnú a Východnú tribúnu môžu lístky kúpiť za 150 (II. kategória), 200 (I. kategória) a 400 eur (VIP), ostatní za 300, 400 a 600 eur.

"Robiť futbal nie je to isté, ako mať fabriku či firmu, robiť futbal znamená robiť s ľuďmi a hlavne robiť to pre ľudí. Vstupné na zápas Ligy majstrov proti Chelsea je vysoké. Vieme to my, vedia to aj ľudia z MŠK. Tento zápas sa napriek tomu vypredá, pretože o lístky je enormný záujem. Týmto si už istý nie je asi každý, no ak aj nebude vypredané, zarobí sa toľko peňazí ako nikdy," píše sa v stanovisku žilinských priaznivcov futbalu. Tí ďalej zdôrazňujú, že obyčajní ľudia sa nechcú prísť pozrieť len na slávny anglický klub, ale najmä na svoje mužstvo, ktoré väčšina z nich priamo na štadióne povzbudzuje počas celého roka. A to pri vysokej cene vstupeniek zrejme nebude možné.

"Nie týždeň, nie rok, ale celý život sa tešíme na podobný zápas. My, fanúšikovia MŠK Žilina. Tí, ktorí nedávame peniaze za Chelsea, ale za Žilinu. Nikto sa nejde teraz biť do srdca, že chodí na každý zápas či každý výjazd. Sme fanúšikovia Žiliny. Chodíme na Žilinu vždy, keď môžeme. My sme tí, čo sú ochotní dať 7 eur na Senicu, aj keď frfleme. Prirodzene, väčšina uprednostní atraktívnejší zápas. Tak to robia všetci. Niektorí z nás precestujú za Žilinou neskutočné kilometre, či obetujú veľa financií už len na to dopraviť sa na zápas. Radovali sme sa z postupu spolu s hráčmi, a tak ako oni sme sa tešili na nové výzvy. Desiatky ľudí už majú rezervované letenky do Londýna, riešia dopravu do Marseille či víza do Moskvy. A teraz príde správa, že vstupné na zápas proti Chelsea je také, aké je a fanúšik sa môže dívať akurát spoza plota. Keď tu pred niekoľkými rokmi hral londýnsky klub prvý raz a predaj lístkov dopadol nie veľmi slávne, časť ľudí prestala chodiť na futbal. No väčšina to ´prekusla´ a ostala verná Žiline aj naďalej s vierou, že išlo o amaterizmus a určitú daň z toho, že sme v týchto vodách nováčik. Dnes však nejde o nezvládnutie situácie, ale o chladný kalkul. Zarobíme, ľudia si zanadávajú a potom sa poslušne vrátia na štadión. Jednoducho ustúpia dočasne požiadavkám trhu a klubovej pokladnice. Prídu podnikatelia z celého Slovenska, možno aj susedných krajín a zaplatia, lebo na to majú," myslia si Žilinčania podľa internetovej stránky ultraszilina.sk.

Fanúšikovia, ktorým nie je vzniknutá situácia ľahostajná, si ďalej kladú aj takéto otázky a zároveň si aj na ne odpovedajú: "Má sa cena lístkov určovať podľa toho, koľko dokáže ponúknuť niekto, kto za celý rok dovtedy neminul ani cent na MŠK? Robí sa futbal preto, aby na najzaujímavejšom zápase v histórii klubu sedeli ľudia, ktorí sa prídu pozrieť na Chelsea FC a nie na náš klub? Drú hráči celý rok preto, aby ich proti najťažšiemu súperovi v kariére nemal kto podporiť? Nejdeme sa stavať na hlavu, nejdeme robiť napriek a nejdeme robiť žiadne bojkoty. Veľa z nás na to naozaj jednoducho nemá a aj keby chcela, nemôže ísť. A tí čo peniaze majú, cítia sa rovnako podvedení, oklamaní a znechutení, a ten lístok si nekúpia už len z princípu. A čo vlastne tí ľudia vôbec od nás chcú, veď majú zľavu neskutočných 50% a môžu získať lístok na svoje miesto už od 150 eur! Fanúšik je jednoducho nikto."

STANOVISKO OZ ŽILINSKÍ FANATICI (podľa www.ultraszilina.sk):

"Čo z momentálnej situácie teda vyplýva pre nás, či už členov OZ, obyčajných fanúšikov ale aj pravidelných divákov navštevujúcich zápasy MŠK Žilina? Rozhodli sme sa, že chystané choreo nebude. Organizované fandenie tiež určite nebude. Nie, že by nebola vôľa, ale nebude to mať kto pripraviť, nebude mať kto bubnovať, mávať vlajkami, pretože sa na zápas zo známych dôvodov jednoducho nedostaneme. Tak ako nejdeme vyzývať pána Antošíka aby znížil vstupné, nejdeme ani vyzývať ľudí, aby nešli na zápas. Každý má svoju hlavu, svoju hrdosť. O tom ako my strávime čas pred, počas zápasu a po ňom, budeme informovať. Čo sme sa však dopočuli, vraj sa ľudia chystajú fandiť pred štadiónom a budú sa baviť ako nikdy. Ak sa k nám pridáte, budeme veľmi radi."