V známej bratislavskej štvrti na Kolibe sa už dlhší čas intenzívne pracuje na luxusnej haciende, ktorá patrí nášmu úspešnému tenistovi. Nie je ešte úplne dokončená, takže ju Dominik so svojou manželkou a s dcérkou nemôžu naplno využívať.

„Na dome ešte prebiehajú práce, takže pokiaľ ešte nie je definitívne dostavaný, tak tam nemôžeme bývať nastálo. Treba ešte omietnuť vonkajšie fasády a hlavne so záhradou bude ešte veľa práce. Určite počítam s tým, že aspoň pol roka sa to bude ešte celé riešiť,“ prezradil nám hrdý otec a dodal, že sa v dome zatiaľ zdržiavajú len občas.

Izbičku pre malú Ellu ešte neurobil

Dominikova dcérka sa bude časom v tomto dome cítiť ako malá princezná, no na vlastnú izbu je ešte priskoro. „Dcérka Ella spáva zatiaľ s nami v izbe. Je ešte priskoro na to, aby mala svoju izbu. Týmto som sa ešte nezaoberal,“ pousmial sa Dominik. Okrem starostí s domom má tenista aj dosť iných povinností.

Stále sa venuje tenisu a má aj vlastný biznis. „Vo februári som pozvaný na turnaj do tureckého Bergama a v lete sa budem zdržiavať viac-  menej doma. Stále trénujem, aby som sa udržal vo forme, a popritom si robím aj vlastný biznis s prenájmom bytov,“ prezradil na záver Dominik Hrbatý.