Šesťdesiatdvaročná babička Cheryl McGregor je ukážkou toho, ako dokáže láska zamotať hlavu aj vo vyššom veku. Zamilovala sa totiž do 25-ročného Qurana McCaina, s ktorým natáča videá na sociálnu sieť TikTok a tvorí pikantný obsah pre dospelácku službu OnlyFans.

Anketa
Myslíte si, že sa Cheryl a Quran k sebe hodia?

Cheryl a jej milovaný sa prvýkrát stretli v roku 2012, keď mal Quran len 15 rokov a obaja pracovali v reťazci rýchleho občerstvenia Dairy Queen. Neľakajte sa, romantické city rozkvitli až oveľa neskôr, keď sa dvojica opäť stretla v roku 2020, píše britský denník The Daily Mail.

Quran videl Cheryl pracovať ako pokladníčku v obchode so zmiešaným tovarom a iskry museli lietať na všetky strany, lebo v roku 2021 sa zosobášili a teraz si plánujú založiť rodinu. Cheryl je už matkou 7 detí, ale jej pokročilý vek jej znižuje šance otehotnieť.

VIAC FOTO Cheryl a Qurana NÁJDETE TU!

„Uprednostňujeme náhradné materstvo, ale odrádza nás, že sme videli veľa ľudí zapletených do právnych komplikácií po narodení dieťaťa. Hľadáme ženu, ktorá je ochotná podpísať zmluvu, že s dieťaťom po narodení nebude mať nič spoločné. Ak by sme sa mali prikloniť k adopcii, hľadáme miešanecké dieťa, aby vedelo, že má otca černocha a matka má bielu pleť. Chceme, aby cítilo, že sme jeho skutoční rodičia," hovorí Quran, ktorý si nedokáže vynachváliť sexuálny život so svojou manželkou.

Cheryl, ktorá je od Qurana o 37 rokov staršia, si uvedomuje, že raz nadíde chvíľa, keď jej partner bude musieť vychovávať ich dieťa sám. „Ak tu už viac nebudem, verím, že on to dokáže. Bude z neho skvelý otec, je zodpovedný a dospelý. Verím, že dokáže vychovať naše dieťa a bude to robiť najlepšie, ako vie," vysvetľuje.

SVADOBNÉ FOTO Cheryl a Qurana nájdete TU!

Dvojica sa zároveň stretáva s radom neprajných komentárov od ľudí na internete, ale aj od vlastných rodín. „Ľudia na sociálnych sieťach nás doslova nenávidia a hovoria, že chodím so svojou babičkou. Ja to tak neberiem, je totiž mladšia ako moja stará mama. Nelíšime sa od žiadneho iného páru, pretože láska je láska," uzatvára Quran.

Prečítajte si tiež: