Viac FOTO nájdete TU!

Shannen, ktorá sa začiatkom roka priznala k tomu, že sa jej rakovina vrátila a rozšírila do celého tela, je sklamaná zo správania nezodpovedných ľudí. Svoje rozhorčenie nad ľudskou ľahostajnosťou v období, keď celý svet bojuje s koronavírusom, zverejnila na sociálnej sieti instagram.

Seriálová Brenda prosí ľudí, aby ostali doma.
Seriálová Brenda prosí ľudí, aby ostali doma.
Zdroj: instagram

"Som taká nahnevaná. Množstvo ľudí v Malibu a jeho okolí je šialené. Ľudia na plážach, na výletoch, a rozhodne nie v správnej vzdialenosti od seba. Uvedomujem si, že niektorí ľudia majú pocit, že by sa na ne obmedzenia nemali vzťahovať. Že sú mladí a zdraví, a preto to prežijú. Niektorí dokonca cítia, že akciový trh a ekonomika sú cennejšie než ľudský život," rozhorčila sa chorá herečka.

"Tiež mám rada čerstvý vzduch, ale radšej len na svojom dvore, ďaleko od ostatných. Rozumiem ľuďom, ktorí potrebujú zarobiť peniaze. Aj ja musím platiť účty, ale musíme to brať vážne, inak sa veci zhoršia! Vari nemáte prarodičov, ktorých milujete? Alebo člena rodiny s oslabeným imunitným systémom? Kamaráta s rakovinou? A naozaj chcete práve teraz riskovať ich život," dodala na instagrame a k príspevku pridala fotografiu s výzvou, aby ľudia ostali doma.

 

Mohlo by vás zaujímať: