Archie Harrison Mountbatten-Windsor je posledný a zároveň najmladší člen kráľovskej rodiny. Aj keď sa na jeho príchod nevedel dočkať celý svet, jeho rodičia ho verejnosti priveľmi ukazovať nebudú. Podľa informácií sa vojvodkyňa s manželom dohodla, že Archieho budú držať v súkromí čo najdlhšie.

Princ Harry a Meghan predstavili svojho syna Archieho verejnosti.
Princ Harry a Meghan predstavili svojho syna Archieho verejnosti.
Zdroj: TASR

FOTKY šťastných rodičov a ich bábätka nájdete v galérii >>

„Kedže Archie nie je princ, Harry má plné právo kontrolovať jeho súkromie," povedal nemenovaný zdroj pre britský portál Express.co.uk. To, že z Archieho princ nebude, sa už vie dlhšie. Ale to, že ho plánujú držať medzi štyrmi stenami a neukazovať ho širšiemu publiku, nečakal asi nikto. Oproti Williamovi a Kate je to diametrálne rozdielny štýl, čo sa výchovy týka. Ich tri deti, princeznú Charlotte, princa Georgea a princa Louisa v tajnosti nedržali. 

VIDEO: Meghan a Harry predstavili Archieho Harrisona 

 

Rovnako sa ani nesnažili ich nejakým spôsobom pred verejnosťou skrývať. Detstvo mali dostatočne otvorené a viditeľne. Dôvod, prečo je Harry tak opatrný s ukazovaním svojho nového syna, môže byť aj jeho matka Diana, o ktorú mali média až priveľký záujem. Možno Harry nechce, aby sa jeho synovi stalo niečo podobné. Súkromie je pre nového otca podľa Express.co.uk omnoho dôležitejšie ako pre ostatných členov britskej kráľovskej rodiny.

VIDEO: Harry dostal milý darček pre syna

Prečítajte si aj: