Viac FOTO nájdete TU!

Vojvodkyňa Kate (49) nie je populárnou len vďaka svojmu módnemu vkusu, ale predovšetkým vďaka láskavému srdcu a vystupovaním, ktorým mnohým Britom pripomína zosnulú princeznú Dianu. Ani v čase blížiacich sa sviatkov tak Kate nezabudla na tých, ktorí celý tento rok usilovne bojovali v prvej línii počas pandémie koronavírusu.

Kate na ich počesť usporiadala podujatie Together At Christmas v Londýne, ktoré oslavuje neuveriteľnú prácu hrdinov pandémie vrátane charitatívnych pracovníkov, učiteľov a dobrovoľníkov.

Na podujatí sa objavila po boku svojho manžela princa Williama v očarujúcom červenom kabáte značky Catherine Walker v hodnote 3 000 libier. Rovnaký kabát v čiernej farbe si pritom vojvodkyňa Kate obliekla na pohreb princa Philipa. Svoj outfit doplnila o diamantové náušnice z kráľovskej šperkovnice a obľúbenú kabelku značky Miu Miu za 640 libier, ktorú mala prvý raz v roku 2016.

Anketa
Pristalo to Kate v červenom kabáte?

Z podujatia si Kate zároveň urobila rodinnú udalosť, ktorej sa zúčastnili aj jej rodičia Carole a Michael Middletonovci, ako aj jej súrodenci James a Pippa. K skupine sa pri bohoslužbe pridala aj grófka z Wessexu (55), princezná Beatrice (33) a jej manžel Edoardo Mapelli Mozzi, princezná Eugenie (31) a Zara a Mike Tindallovi.

Vianočná PLUSMÁNIA
Zdroj: archív

Mohlo by vás zaujímať: