Omnoho originálnejší nápad mal izraelský umelec Yehuda Devir (31), ktorého si svet zamiloval najmä vďaka komixu Jeden z tých dní z jeho manželského života s krásnou Mayou (29). A, ako vo väčšine fungujúcich vzťahov, aj tieto dve umelecké duše časom opantala túžba po vlastnom potomkovi.

Yehuda a Maya a ich kreslené varianty
Yehuda a Maya a ich kreslené varianty
Zdroj: instagram

Yehuda nezaváhal a svoje každodenné dobrodružstvá s Mayou a ich "spoločnú" snahu o počatie zaznamenal znova prostredníctvom vtipných ilustrácií. Všetko zachytil od momentu, kedy sa ozvali biologické hodiny, cez zábavné pokusy o počatie, až po oznámenie tehotenstva a každodenné radosti aj starosti s ním spojené. Ich spoločné chvíle a radostné očakávanie tak prostredníctvom sociálnej siete Instagram sleduje viac ako 4,2 milióna fanúšikov.

Populárne ilustrácie si môžete pozrieť TU

Keď sa ohlásia biologické hodiny...
Keď sa ohlásia biologické hodiny...
Zdroj: instagram

Ako to celé vzniklo?

Yehuda Devir sa už roky živil ako kreslič a tvorca komixov, no zo začiatku mu ani vo sne nenapadlo, že väčší úspech ako akčné postavičky môže mať jeho každodenný život s partnerkou a neskôr manželkou Mayou. V roku 2015 sa na jeho instagrame sporadicky objavovali ilustrácie, ktoré zachytávali veselé príhody z ich spoločného života a, samozrejme, priamoúmerne s nimi rástla aj fanúšikovská základňa. Keď sa začali objavovať prvé úspechy, Yehuda si uvedomil, že s ich životom a situáciou sa stotožňuje množstvo ľudí, a tak začal tvoriť intenzívnejšie až kým zo všetkých ilustrácií nevznikol komix s názvom Jeden z tých dní. 

Komix sa dočkal aj tlačenej verzie
Komix sa dočkal aj tlačenej verzie
Zdroj: instagram
Anketa
Páčilo by sa vám byť hrdinom komixu?
  • 33%
  • 50%
  • 17%

Prečítajte si aj: