Dokument tiež opisuje noc, keď bola popová hviezda na pokraji svojich síl a rozhodla sa pre nepochopiteľný krok - ohliť si hlavu. Majiteľ kaderníctva Esther Tognozzi porozprával zaujímavé detaily ohľadom jej nočnej návštevy. "Počul som krik a búchanie na dvere. Keď niekto zakričal, že vonku stojí Birtney Spears a chce vojsť, povedal som si, prečo nie," hovorí Tognozzi.

Fotky speváčky nájdete v galérii <<

"Sadla si na stoličku a povedala mi, že chce, aby som jej oholil hlavu. Povedal som jej na to, že nie, to nemôžem urobiť, no ona na tom trvala. Stáli pri nej jej bodyguardi a jeden z nich odhrnul žaluzie, aby mohli paparazzi bezproblémovo fotiť. Mne zazvonil telefón, tak som si to išiel vybaviť. Keď som sa ale vrátil naspäť, videl som Britney, ako v ruke drži holiaci strojček a na hlave jej chýba polovica vlasov," dodal.

Britney Spears
Britney Spears
Zdroj: profimedia.sk

V dokumente sa na jej adresu vyjadril napríklad aj Robert Baker, šéf tanečného štúdia, kde speváčka často trénovala. "Britney poznám už od roku 1998. Videl som ju na vrchole slávy, videl som aj ten boj, keď sa situácia zhoršila. Sláva sa jej vymkla spod kontroly. Prechádzala najhoršou fázou svojho života a potrebovala pomoc, ktorú jej poskytol hlavne jej otec. Keby sa tak nestalo, nemusela tu byť dnes s nami, išlo jej skutočne o život," dokončil Robert.

Prečítajte si aj: