Roberta (55) a Carmen (54) Geissenovcov nepoznajú dôverne len nemeckí fanúšikovia, ale aj tisíce slovenských televíznych divákov. V roku 2012 sa o to postarala televízia JOJ, ktorá dovedna odvysielala 7 sérií tejto dnes už kultovej nemeckej reality šou. Ak si však myslíte, že luxusné dovolenky, drahé autá, kaderník na každý deň a podobné výstrednosti skončili u Geissenovcov zarovno s vysielaním u nás, ste na omyle.

VIDEO: Robert si zadovážil novú „hračku“, už ju však aj stihol rozbiť!

Na Slovensku sa síce dobrodružstvá tejto extravagantnej milionárskej famílie síce skončili spomínanou siedmou sériou, v Nemecku však Geissenovci lámu rebríčky sledovanosti dodnes. Na RTL II beží už 17. séria – za uplynulých 10 sérií, ktoré sme zmeškali, sa toho však až toľko nezmenilo. Pravda, zo sestier Daviny (16) a Shanie (15) sú už tínedžerky a Carmen s Robertom tiež nemladnú, no inak sú „ťažké životy milionárov“ stále rovnaké. To sa však nedá povedať napríklad o Carmeninom šatníku... či Robertovej garáži.

Robert si zadovážil nový Mercedes, pri parkovaní ho však poškodil.
Robert si zadovážil nový Mercedes, pri parkovaní ho však poškodil.
Zdroj: reprofot RTL 2

Ďalšie FOTO z geissenovskej drámy nájdete v galérii článku >>>

Tá je totiž plná luxusných vozidiel, keďže súkromný vozový park a zbieranie nových prírastkov patrí medzi Geissove hobby. Jeho záhrada je pravdepodobne schopná vyprodukovať viac emisií než cesta na Mesiac. Tak či onak, najnovšie sa jeho kolekcia rozrástla o obrovský Mercedes G500. Tento masívny džíp má však jednu nevýhodu, a tou je práve jeho veľkosť – obzvlášť, ak si ho ešte necháte vylepšiť.

Anketa
Myslíte si, že je Robert na svoju Carmen až príliš zlý?
  • 19%
  • 81%

Čo sa dialo ďalej? Ako sa celá hádka skončila? Dočítate sa na ďalšej strane...