Ruka v ruke so zástupom rodiny a blízkych vychádzali z Kostola svätého Marka v dedine Englfield v anglickom grófstve Berkshire. aby sa všetci svadobčania presunuli na veľkolepú oslavu do sídla Middletonovcov, vzdialeného iba 11 km od miesta obradu. Tam na hostí už čaká sklenený stan, ktorý si mladomanželia dali doviesť až z Belgicka.

FOTO: Na svadbe Pippy Middletonovej bola aj táto nádherná Slovenka

Svadba roka sa môže začať: Pippa Middleton stojí pred oltárom!

Svadba bola okamihom, na ktorý čakal svet. A Pippa Middleton nesklamala! Svadobné šaty z dielne Giles Deacon jej sadli a bola minimálne tak krásna ako samotná Kate.

Hviezdne maniere budúcej nevesty: TOTO žiada Pippa Middleton od svojich svadobčanov!

Rozžiarená Pippa sa priviezla na sobáš v starom veteráne s otvorenou strechou, značky Jaguár Mark V spolu s otcom Michaelom Middletonom.

TOP 10 fashion momentov Kate Middleton: Týmito outfitmi preslávila módnych dizajnérov!

Dôležitou súčasťou bola aj staršia sestra Kate, ktorá v šatách od návrhára Alexandra McQueena, v klobúku od Jane Taylor a s náušnicami z dielne Kiki McDonough vyzerala kráľovsky. Do kostola vchádzala po boku svojej sestry aby počas obradu mohla prečítať svadobné sľuby.

FOTO Z princeznej Charlotte (2) je už veľká slečna: Malú oslávnekyňu tento rok čaká niekoľko prvých kráľovských povinností

Na obrade nechýbali ani princovia Harry a William s deťmi, ktorý na svadbu prišli spoločne. Medzi hosťami sa mihol aj slávny tenista Roger Federer s manželkou Mirkou. Vzdušný priestor nad oboma dedinami bol uzavretý; toto opatrenia malo zabrániť neodbytným štábom novinárov lietať nad hlavami hostí alebo vypúšťať drony so zámerom nakrútiť videozábery.

FOTO Nevkusné oblečenie aj kilá navyše: Takto sa menila vojvodkyňa Kate