Sympatickú herečku zo známeho seriálu Plný dom čakajú ťažké dni. Na krku má totiž závažné obvinenie z úplatkárstva a hrozí jej 50 rokov odňatia slobody. Ona však odmieta priznať vinu, čím sa súdny proces naťahuje niekoľko mesiacov. Zdá sa však, že sa ľady konečne pohli. Herečke už skutočne tečie do topánok, začala sa dokonca zbavovať všetkého svojho majetku. Pôjde sedieť?

Lori Loughlin (55)
Lori Loughlin (55)
Zdroj: youtube/facebook

Haciendu, v ktorej s manželom a deťmi bývala, predáva za neuveriteľných 35 miliónov amerických dolárov. Sídlo, ktoré sa ocitlo z ničoho-nič na predaj, má viac ako 1100 metrov štvorcových, 9 kúpeľní a šesť spální. Prečo sa hollywoodsky párik rozhodol predať svoj domov za enormné milióny, je otázne. Americké médiá tvrdia, že herečka si je istá, že ju čaká doživotný trest za mrežami a svojim deťom chce zanechať veľký obnos peňazí.

Lori Loughlin (55) po jednom zo súdnych pojednávaní.
Lori Loughlin (55) po jednom zo súdnych pojednávaní.
Zdroj: youtube/facebook

Nie je však jediná, ktorá má na krku obvinenei tohto typu. Jej herecká kolegyňa Felicity Huffman, ktorá hrala v známom seriáli Zúfalé manželky, skončila za rovnakú vec vo väzení. Bolo to síce iba 14 dní, ale dohodla sa so sudcom na dohode o vine a treste. Keby sa Lori rozhodla ísť touto cestou, možno by z toho vyšla rovnako a nehrozilo by jej prakticky doživotie.