Dcéra herečky a speváčky Vanessy Paradis a nemenej známeho Johnnyho Deppa sa za posledné obdobie stihla slušne presadiť. Doslova si užíva veľkú pozornosť, ktorá jej je venovaná. Boli to však jej slávni rodičia, ktorí jej vyšlapali tieto chodníčky. „Moji rodičia vždy chceli, aby som mala taký normálny život. Skutočne ma naučili hodnote súkromia a osobného života,“ povedala pre austrálsky Vogue.

VIDEO: Šteklivá scéna z filmu A Faithful Man

 

Lily Rose Depp má iba 19 rokov a už stihla celému svetu ukázať svoje nahé, krásne telo, takže až také hodnoty sa od svojích rodičov zrejme nenaučila. Romantická dráma A Faithful Man (Verní neverní) od frncúzskeho režiséra Louisa Garrela je toho jasným dôkazom. Zdá sa, že s nahotou nemá mladá dcéra Johnnyho Deppa žiadny problém. Podľa jej slov je jej herecká kariéra cestou sebarealizácie. Zdá sa teda, že do budúcna môžeme od nádejnej herečky čakať skutočne hocičo.

Lily Rose Depp (19)
Lily Rose Depp (19)
Zdroj: instagram, twitter, youtube

FOTKY nahej Lily nájdete v galérii >>

Lily sa narodila Johnnymu a Vanesse v roku 1999. Matka pochádza z Francúzska, takže v detstve musela Lily celkom často pendlovať medzi Parížom a Los Angeles, odkiaľ zas pochádza otec Johnny. V ranom veku mala dosť vážne zdravotné problémy, kvôli ktorým strávila mnoho času v nemocnici. Podľa slov lekárov mala šťastie, že prežila. Keď sa zo všetkého dostala, mala v tom, čo chce robiť, jasno. „Chcela som byť speváčkou, ale akonáhle som začala hrať, cítila som sa v tejto pozícii pohodlne. Teraz všetko, čo chcem robiť, je hrať,“ tvrdí 19-ročná kráska.

Lily Rose Depp (19)
Lily Rose Depp (19)
Zdroj: instagram, twitter, youtube