FOTO NÁJDETE V GALÉRII

Počas pandémie sa v Hollywoode zrušili takmer všetky premiéry, natáčanie filmov dostalo stopku a reality šou fungujú iba prostredníctvom internetu. Práve pandémia bola dôvodom stretnutia aj kedysi najkrajšieho páru Hollywoodu.

VIDEO Horúca debata Jennifer Aniston: Brad Pitt sa červenal až za ušami!

Na internete sa prostredníctvom videohovoru nestretli iba Aniston a Pitt, ale aj Julia Roberts, Matthew McConaughey, Jimmy Kimmel a ďalší. Celebrity mali čítať dialógy postáv z kultovej komédie z roku 1982 Zlaté časy na Ridgemonte. Dialógy Pitta a Aniston však nezaujali iba fanúšikov, ale aj celebrity, ktoré boli do projektu zapojené. Pitt a Aniston hovorili so sebou prvýkrát po dlhom čase, a tak nikto nevedel, ako to celé dopadne.

„Ahoj, Brad, vieš, aký si bol pre mňa vždy roztomilý. Si taký sexi. Prídeš ku mne?“ spýtala sa Aniston. Pitt po týchto slovách okamžite sčervenel a ostatní herci sledovali dvojicu iba so zatajeným dychom. Najmä Julia Roberts, ktorá vyzerala ako pojašená fanúšička a od širokého úsmevu ju musela bolieť sánka. Čo myslíte, dajú sa tí dvaja ešte niekedy dokopy?

FOTO NÁJDETE V GALÉRII

Mohlo by vás zaujímať: