Kto však čakal vášen či erotiku, bude sklamaný. Módna dizajnérka a jej o rok mladší, no nemenej známy manžel, sú totiž posadnutí mladosťou. Spolu preto po nociach nepredvádzajú nič nemravné, práve naopak, venujú sa svojmu zovňajšku. Pretože spolu s vekom pribúdajú aj vrásky, dvojica sa proti nim rozhodla bojovať spoločne.

VIAC FOTIEK NÁJDETE V GALÉRII <<

Victoria Beckham
Victoria Beckham
Zdroj: profimedia/instagram

Večer si spolu ľahnú do postele a obaja si nanášajú na tvár masku z ílu a arganového oleja. "Ja a David sa staráme o pleť spoločne, Beckhamovci proste niekedy ležia v posteli s maskou Sarah Chapman na tvári," prezradila Victoria. Tiež prezradila, že neschvaľuje všetko, čo si v minulosti na seba obliekla, no považuje to za súčasť dozrievania svojej osobnosti.

VIAC FOTIEK NÁJDETE V GALÉRII <<

David a Victoria Beckhamovci
David a Victoria Beckhamovci
Zdroj: profimedia/instagram

"Pozerám sa na všetko tak, že v danej chvíli to bolo proste dobré, je to jednoducho súčasť cesty, ktorá ma doviedla tam, kde som dnes. Či by som si dnes dala veľký šál Burberry? V žiadnom prípade! Ale vtedy som mala pocit, že je to správne, a som hrdá na to, čo sme s Davidom dosiahli," dokončila manželka slávneho bývalého futbalistu.