Carmen Geissová, panička na úrovni a manželka úspešného nemeckého podnikateľa Róóóberta Geissa, si totiž nechala vyveštiť budúcnosť, ako sama odhalila v novom dieli Geissenovcov. „Veštica mi prezradila, že zomriem v červenom aute,“ prezradila fanúšikom znepokojená Carmen.

FOTO Chcete vedieť, ako vyzerá život milionárov? Geissenovské devy majú život ako v bavlnke. Čo deň, to plavky a dovolenka! >>

O tento kuriózny „detail sa s verejnosťou podelila kvôli tomu, že na ňu v jednej zo scén čakalo v Miami prenajaté auto... červenej farby! Že je niečo zle, cítil aj sám Robert. „Musíme si dať auto vymeniť, ja s ním nikam nejdem. Je to zlé znamenie,“ zahlásil náhle, pričom ju citoval portál vol.at.

Anketa
Veríte na osud, veštby a nadprirodzeno?

Chuť nakupovať však u Carmen nakoniec prehlušila aj strach zo smrti a manželia sa nakoniec červeným vozidlom predsa len odviezli. A hľa, nič zlé sa nestalo, hoci takto pokúšali osud.

Carmen Geissová
Zdroj: Carmen Geissová/Instagram

Teda, aspoň si to mysleli... na ďalší deň totiž zistili, že auto je preč! Zmizlo!

Nešlo však o žiadne čary či nadprirodzeno. To len Robert auto zaparkoval tam, kde nemal, a jednoducho ho odtiahli. Carmen tak boj s osudom vyhrala, hoci sa celá záležitosť neobišla bez pokuty.

Prečítajte si tiež: