Keď vojvodkyňa čakala malého Archieho, musela absolvovať množstvo verejných vystúpení. Aj to bol jeden z dôvodov, prečo sa s princom Harrym rozhodli opustiť kráľovskú rodinu a zarábať si svojpomocne. Ako informuje britský denník Daily Mail, Meghan za svoje outfity minula počas prvého tehotenstva 675-tisíc dolárov (555-tisíc eur). Väčšina peňazí však nešla z jej vrecka, ale z kráľovskej pokladnice. Počas svojho druhého tehotenstva si však vojvodkyňa musela za šaty zaplatiť z vlastného vrecka. 

TEHOTENSKÉ OUTFITY MEGHAN NÁJDETE V GALÉRII

Meghan sa počas druhého tehotenstva akoby stiahla do úzadia. Na verejnosti sa ukázala iba počas rozhovoru s americkou moderátorkou Oprah a to ovešaná šperkami po zosnulej princeznej Diane. Výdaje na jej outfity sa však oproti prvému tehotenstvu takpovediac scvrkli, keďže väčšinu času trávila zatvorená vo svojej luxusnej vile v Los Angeles. Napriek tomu, že sa na verejnosti ukázala len niekoľkokrát, sa cena jej outfitov a šperkov vyšplhala na neuveriteľných 79-tisíc eur. Odkedy je vojvodkyňa v Amerike, na rozdiel od britských značiek uprednostňuje skôr značky ako Dior, Prada, Chanel čí kúsky od svojej kamarátky, Victorii Beckham. 

Meghan Markle minula na šaty počas prvého tehotenstva pol milióna eur.
Zdroj: Profimedia

Nikdy si neobliekla dvakrát to isté

Keď bola Meghan ešte právoplatnou členkou britskej kráľovskej rodiny, s princom Harrym chodila na jednu akciu za druhou. Počas nabitého programu sa viackrát stalo, že Meghan musela svoj outfit zmeniť za jeden deň aj trikrát. Vojvodkyňa si však na rozdiel od manželky princa Williama neobliekla nikdy to isté dvakrát. Azda aj preto sa ceny jej outfitov počas prvého tehotenstva navýšili na pol milióna. 

Prečítajte si aj: