VIDEO: Spice girls otvorili turné v Dubline

Speváčka Mel B najskôr na sociálnej sieti oznámila, že oslepla na jedno oko. Mnohí si tak mysleli, že koncert sa bez dvoch hlavných speváčok ani neuskutoční. Mel B však nakoniec vystúpila, a tak medzi štyrmi kráskami chýbala iba Victoria Beckham. Tá sa z neznámych príčin na koncerte nezúčastnila, no fanúšikovia si myslia, že vraj by vystupovanie na pódiu bolo „pod jej úroveň“.

Všetky FOTO z koncertu v galérii >>>

Spice Girls otvorili svoje turné v Dubline.
Spice Girls otvorili svoje turné v Dubline.
Zdroj: Dave J Hogan

Pred koncertom im však poslala odkaz s fotografiou, pod ktorou bolo napísané: „Jedenkrát Spice Girls, navždy Spice Girls.“ A mala šťastie, že nešla! Tí, ktorí si zakúpili lístky na státie, si celú šou užili. No tí, ktorí mali lístky na sedenie, nepočuli absolútne nič. Vraj ani nevedeli, kedy a ktorú pesničku práve legendárne „spajsky“ spievajú a niektorým praskli nervy až tak, že zo štadióna predčasne odišli.

Na zle nazvučený štadión v Dubline sa sťažovalo viacero ľudí.
Na zle nazvučený štadión v Dubline sa sťažovalo viacero ľudí.
Zdroj: Twitter

Speváčky Emma Bunton (43), Melanie Brown (43), Melanie Chishol (45), Geri Halliwell (46), ktoré to so svojou kapelou z 90. rokov nevzdali, sa na sociálnej sieti za zlý zvuk fanúšikom ospravedlnili. Sľúbili, že počas ďalších koncertov, ktoré spievajú v rámci turné, bude zvuk oveľa lepší. No problém nebol iba s tým, ako speváčky zneli. Melanie Brown šokovala počas vystúpenia aj svojím rasistickým vyjadrením. Nuž, ktovie, čím opäť prekvapia „spajsky“ na ďalšom koncerte.

Viac na Pluska.sk: