Tento ročník však nie je výnimočný iba vďaka jeho 20. výročiu. Speváčka Selena Gomez po dlhšej odmlke vystúpila na podujatí vôbec prvýkrát – a ošiaľ to bol teda poriadny. Samozrejme, stredobodom pozornosti, ako to už býva zvykom, boli krásne anjeliky z Victoria‘s Secret, ktoré si svojimi výstrednými outfitmi uchmatli všetku pozornosť.

Victoria Secret modelky.
Victoria Secret modelky.
Zdroj: Profimedia

Na tomto špeciálnom ročníku dostali priestor aj umelci z komunity LGBT a počas 10 dní ich na pódiu vystúpi dohromady deväť, čo je doposiaľ rekordný počet.

James Charles - internetová celebrita.
James Charles - internetová celebrita.
Zdroj: Profimedia

Celebritný 10-dňový festival však nie je pre každého. Samozrejme, ak by ste si zakúpili lístok, ktorého cena sa pohybuje od 1 000 eur vyššie, ste vítaní. S celebritami však do kontaktu prídete len s obrovským šťastím. Tie sa väčšinou zdržiavajú vo svojich vilách a aj keď zavítajú na festival, väčšinou sa aj tak rovno z neho prepravia helikoptérou na súkromnú párty vzdialenú 5 kilometrov. Cena jednej takejto cesty sa pohybuje od 700 eur vyššie. Byť súčasťou tohto festivalu by bol určite nezabudnuteľný zážitok nielen pre vás, ale aj pre vašu peňaženku.

VEĽKÁ GALÉRIA Z FESTIVALU NA DRUHEJ STRANE