Meghan Markle (37) sa stala terčom novinárov a bulvárnej tlače po tom, ako sa na verejnosť dostali dohady o jej zlom vzťahu so švagrinou, vojvodkyňou Kate.  Z celej tejto zapeklitej situácie sa nakoniec pošťastilo vykúzliť akúsi kráľovskú dvojku dobrého a zlého policajta.

Kate a Meghan sú v skutočnosti priateľky... vraj.
Kate a Meghan sú v skutočnosti priateľky... vraj.
Zdroj: profimedia

Zatiaľ čo manželku princa Williama Kate (38) prezentujú ako vzornú matku, manželku s dokonalým vkusom a miláčika Britov, bývalú herečku Meghan propagujú ako mrchu, ktorá rozvracia idylické vzťahy na kráľovskom dvore.
K situácii, v ktorej sa vojvodkyňa zo Sussexu ocitla, sa vyjadrila kráľovská expertka Melanie Bromleyová. Uviedla, že podobné peklo, aké prežíva Meghan, prežívala aj zosnulá princezná Diana.

Väčšinou usmiatu Meghan je v poslednej dobe často vidieť utrápenú.
Väčšinou usmiatu Meghan je v poslednej dobe často vidieť utrápenú.
Zdroj: gettyimages

K nátlaku kráľovskej rodiny, dodržiavaniu pravidiel a etikety účasti na mnohých akciách a vysoké štádium tehotenstva dávajú krásnej vojvodkyni poriadne zabrať. Jej psychický stav však najviac zhoršujú bulvárne články, v ktorých sa neustále skloňuje jej meno v súvislosti s nenávisťou k dokonalej Kate. Meghan svojou svadbou s princom Harrym, ktorá sa konala v máji minulého roka, na seba prevzala nové povinnosti aj spôsoby, ktoré jej bránia v tom, aby sa dokázala verejne obhájiť a dala novinárom stopku.

Vojvodkyne Kate a Meghan
Vojvodkyne Kate a Meghan
Zdroj: Northfoto

Podľa slov Melanie Bromleyovej Meghan stratila svoj hlas. Jej postavenie nedovoľuje, aby predstúpila pred novinárov a jednoducho povedala: „Haló, ja a Kate sa nehádame pri každej večeri ani si navzájom nerobíme naprieky. Sú to len občasné nezhody ako v každej inej domácnosti.“ Aj napriek tomu, že navonok sa Meghan tvári vyrovnane a jej život pripomína rozprávku, vo svojom vnútri sa neskutočne trápi. Z veselého života sa zrazu ocitla v akejsi zlatej klietke, kde ju nikto nepočúva a každý ju len pouučuje. Mení sa presne tak isto, ako sa menila Diana v prvých mesiacoch po príchode do paláca.

VIDEO V osobnej spovedi Diana prehovorila o svojom živote:

Princezná Diana
Princezná Diana
Zdroj: Twitter

Zdroj blízky vojvodkyni zo Susexu prezradil, že Meghanino psychické zdravie sa zhoršuje. Nikto ju nedokázal pripraviť na to, ako o nej bude písať bulvárna tlač a už vôbec nie na to, že sa nebude môcť brániť. Najhoršie však znáša to, ako pár riadkov dokáže ovplyvniť tisíce ľudí a bez dôkazov ich poštvať proti nej. Práve tento nátlak mal byť pravým dôvodom na zmenu bydliska manželského páru. Odlúčenie od Kate by malo zaistiť menšiu pozornosť novinárov upierajúcu sa na ich vzťah.

Tajné sídlo Meghan a Harryho.
Tajné sídlo Meghan a Harryho.
Zdroj: profimedia.cz

Pre Meghan je teraz prvoradý odpočinok a bezpečné privedenie kráľovského potomka na svet, ktorý by sa mal narodiť na jar tohto roku.

Viac na Pluska.sk:

Mohlo by vás zaujímať: