V čase, keď sa celý svet točil okolo princeznej Diany, ju bolo naozaj veľmi ťažké prehliadnuť. Nečudo, že mala skromná, no napriek tomu výrazná Diana nápadníkov po celom svete. Jedným z nich bol aj súčasný prezident USA Donald Trump, ktorý sa do bývalej manželky princa Charlesa fanaticky zamiloval. 

VIDEO: Donald Trump poprel, že by bol do Diany zamilovaný

Princezná Diana a princ Charles
Princezná Diana a princ Charles
Zdroj: Northfoto.com

Ďalšie FOTO princeznej Diany nájdete v galérii článku >>>

Okrem toho, že ju mal Donald prenasledovať, jej už krátko po rozvode posielal darčeky a raz dokonca aj obrovskú kyticu z ruží. Ako sa však vyjadrila blízka priateľka Lady Di, princezná kyticu ani len neprijala. Mladý podnikateľ, ktorý už v tom období prosperoval, ju totiž neočaril, práve naopak. ,,Desí ma,'' vyjadrila sa na margo jedného zo zamilovaných odkazov. Americký prezident v nej vzbudzoval škálu negatívnych emócií, medzi ktoré patril aj strach a zhnusenie. Nepochybne k tomu prispel fakt, že Donald bol v tom čase ženatý so svojou druhou manželkou - herečkou Marles Maples, s ktorou má aj dcéru Tiffany.

1996: Druhá manželka Marla Maples a ich spoločná dcéra Tiffany.
1996: Druhá manželka Marla Maples a ich spoločná dcéra Tiffany.
Zdroj: Getty Images

 Aj keď na žiadny z jeho odkazov Diana nereagovala, Trump to evidentne bral inak. ,,Myslím si, že som sa s ňou mohol vyspať. Ľutujem, že som to nestihol,'' vyjadril sa len pár týždňov po smrti Diany v jednej z amerických šou. Jeho manželka si z toho evidentne ťažkú hlavu nerobila, keďže sa ich manželstvo rozpadlo až o dva roky na to. 

Anketa
Veríte Trumpovi, že Dianu nikdy nechcel a nikdy do nej nebol zaľúbený?
  • 7%
  • 93%

Prečítajte si aj:

Mohlo by vás zaujímať: