Kráľ popu a autor najväčších hitov v svetových rebríčkoch MTV Michael Jackson mal tri deti: Princea Jacksona I. (24), Paris (23) a Princea Michaela Jacksona II. (19), ktorý je dnes známy pod menom Blanket. Najmladší syn zosnulého speváka Michaela Jacksona sa na rozdiel od svojich starších súrodencov rozhodol žiť inak. Svetu šoubiznisu sa vyhýba ako čert krížu, nie je aktívny na sociálnych sieťach a na verejnosti sa takmer vôbec neukazuje.

NOVÉ FOTO NAJMLADŠIEHO SYNA JACKSONA V GALÉRII

Pre všetkých preto bolo veľkým prekvapením, keď sa ukázal v britskej rannej šou Good Morning Britain. Blanket hovoril o svojom otcovi v samých superlatívoch.

Synovia Michaela Jacksona Prince a Blanket a jeho dcéra Paris na archívnej snímke z roku 2011.
Zdroj: TASR

"V tomto dome aj v štúdiu je veľa histórie. Presne o to mu išlo. Robiť veci, ktoré tešia iných ľudí," povedal. Na záberoch sa však 19-ročný tínedžer na svojho otca absolútne nepodobá. V rozhovore v roku 2012 dokonca priznal, že chce ísť úplne odlišnou cestou ako jeho otec. "Bol to vynikajúci tanečník. Ja neviem ani tancovať, ani spievať. Nie som ten typ človeka. Keď vyrastiem, chcem sa stať režisérom," priznáva. 

Michaela Jacksona obdivovala aj princezná Diana.
Zdroj: Profimedia

Najmladší syn Jacksona ani jeho súrodenci biedou netrpia. Blanket (19) žije v dome v exkluzívnej štvrti Calabasas v Kalifornii, ktorý si kúpil začiatkom marca minulého roka. Paris Jackson (23), ktorá pracuje ako modelka, si pred tromi rokmi kúpila dom za 2 milióny dolárov v západnej časti Kalifornie. Najstarší syn Prince Jackson (24) zas býva v luxusnom dome na pobreží Los Angeles. 

Prečítajte si aj: