NOVÉ FOTO HARRYHO A MEGHAN V GALÉRII >>>

Dvojica len prednedávnom podpísala lukratívne zmluvy s nahrávacou spoločnosťou Spotify a Netflix. Svoj najnovší podcast pre Spotify s názvom Archewell Audio okorenili tým, že Harryho a Meghan mohli diváci nielen počuť, ale aj vidieť. Krátke video sa okamžite začalo šíriť internetom rýchlosťou blesku. Fanúšikovia boli totiž zvedaví, či je Meghan vidieť tehotenské bruško. Veľké prekvapenie sa však nekonalo. Meghan totiž sedela na gauči so založenými rukami na kolenách. 

Ako informuje britský denník Daily Mail, vojvodkyňa si pre svoj veľký "comeback" obliekla citrónové šaty nad kolená značky Oscar de la Renta v hodnote 2 600 libier (3 015 eur). Na tvári mala nanesený jemný mejkap a vlasy si jemne natočila. Keď bola ešte právoplatnou členkou kráľovskej rodiny, vlasy nosila prevažne zviazané v drdole a na hlave mala klobúk. Po odchode do Ameriky sa však vrátila k svojmu "hollywoodskemu štýlu" a ako sa zdá, Harry si život bez kráľovských pravidiel nevie taktiež vynachváliť. 

Anketa
Páčia sa vám "citrónové" šaty Meghan Markle?

Hollywoodsky Harry

Po odchode z Veľkej Británie nezmenil len štýl obliekania, ale aj gestikuláciu. Vo videu vidieť, ako vášnivo rozhadzuje rukami a tiež sedí obročmo. "Princ Harry vyzerá tak americkejšie a je dominantný, Meghan je skôr zdržanlivá," povedala pre britský denník expertka na reč tela Judi James, ktorá označila gestá Harryho za podobné tým Trumpovým. "Vo videu má nohy široko od seba a rozhaduje rukami rovnako ako Donald Trump," hovorí Judi. 

Princa Harryho prirovnala odborníčka na reč tela k bývalému prezidentovi USA Trumpovi.
Zdroj: Profimedia/archív

Poznajú pohlavie dieťatka! Článok pokračuje na druhej strane >>>