FOTO nehnuteľností nájdete v galérii >>>

Taylor Swift si svoj prvý byt kúpila v roku 2009. Ako 20-ročnej jej učaroval luxusný apartmán v Nashville za 2 milióny dolárov, informuje britský denník The Sun. Priestranný byt s nádherným výhľadom na mesto má v súčasnosti raz takú hodnotu. V roku 2014 si kúpila dva podkrovné byty v New Yorku za odhadovanú cenu 20 miliónov. Tie si prerobila na luxusný apartmán a v roku 2018 si v bytovke kúpila aj ďalšie poschodie za 10 miliónov dolárov. Niektoré izby vyčlenila pre svoju ochranku.

Okrem luxusných apartmánov sa môže speváčka pochváliť aj obrovským domom ako z rozprávky, ktorý leží na východnom pobreží USA Rhode Iland. Nachádza sa v ňom 8 obrovských spální, 10 kúpeľní, 8 krbov, vonkajší bazén, kuchyňa, garáže a terasa, z ktorej máte neskutočný výhľad na more. Speváčka kúpila dom v roku 2013 za 17 miliónov dolárov – a teraz sa podržte – všetko zaplatila v hotovosti. Niet divu, že si do svojich domov vždy nasťahuje aj svojich bodyguardov.

Anketa
Máte radi speváčku Taylor Swift?

Obrovským domom na útesoch sa však jej zoznam nehnuteľností ani zďaleka nekončí. V roku 2015 minula 25 miliónov dolárov na vilu v Los Angeles, ktorá vyzerá ako kaštieľ. Postavená bola v roku 1934 a rozprestiera sa na viac ako 10 000 metroch štvorcových. Paradoxom však je, že všetky jej nehnuteľnosti zívajú prázdnotou a obývajú ich jedine upratovačky alebo ochranka. Taylor totiž trávi väčšinu pandémie so svojím priateľom Joeom Alwynom v Londýne, kde si prenajímajú dom v hodnote 7,6 milióna dolárov.

Prečítajte si aj: