VIDEO: Pozrite sa, ako to vyzeralo na premiére! 

Miláčikovia žien Leonardo DiCaprio (44) a Brad Pitt (55) spôsobili príchodom medzi fanúšikmi hotový ošiaľ. Naopak, herečky Margot Robbie či Dakota Fanning, ktoré si taktiež zahrali v trháku hlavné úlohy, neohúrili nielen svojou róbou, ale ani vizážou.

Všetky outfity z premiéry v galérii >>>

Margot Robbie. režisér Quentin Tarantino a Leonardo DiCaprio
Margot Robbie. režisér Quentin Tarantino a Leonardo DiCaprio
Zdroj: Profimedia

Na premiéru filmu prišli totiž obe v bielom – a neboli samy! Priateľka Leonarda DiCapria a manželka režiséra Quentina Tarantina (56), Daniella Pick (35), sa s farbami svojich šiat taktiež veľmi nevyhrali a ich outfity boli jednou obrovskou nudou. Ešteže sa na koberci čochvíľa objavili najväčší sexidoli Hollywoodu, ktorí tú nudu zachránili.

Sebavedomý DiCaprio v čiernom smokingu a s rukami vo vreckách pózoval paparazzom a chvíľu nato už po jeho boku stál s vlasmi vyčesanými dozadu Brat Pitt. Od filmu si vraj Tarantino sľubuje obrovský úspech.

Dakota Fanning
Dakota Fanning
Zdroj: Profimedia

Nielen hercom, ale aj všetkým, ktorí sa na premiére zúčastnili, odkazuje, aby obsah filmu nikomu dopredu neprezradili. Nuž, aj keby náhodou samotný dej filmu nezaujal, kvôli hereckému obsadeniu sa budú mať diváci aspoň na čo pozerať.

Viac na Pluska.sk: