Všetky ženy, ktoré sa doposiaľ starali o malé princiatka, patrili medzi opatrovateľskú svetovú elitu. Študovali na prestížnej univerzite, ktorá sa venuje výchove profesionálych opatrovateliek, a okrem protokolu a domácich prác ovládali aj bojové umenie, aby vedeli, ako sa správať v prípade únosu detí. V prítomnosti kráľovských potomkov chodili vždy v typickej uniforme a nikdy v civile. No a presne toto sú veci, ktoré veľmi prekážajú Harrymu a Kate.

VIAC FOTIEK NÁJDETE V GALÉRII <<

Meghan Markle a princ Archie.
Meghan Markle a princ Archie.
Zdroj: Profimedia

Preto sa rozhodli pri výbere Archieho pestúnky k zvláštnemu a pre kráľovskú rodinu k nepochopiteľnému činu. Z repertoára okamžite vyradili všetky tie, ktoré študovali vyššie spomínanú univerzitu a patrili do "elity" opatrovateliek. Pri svojom synovi žiadnu uniformu mať nechceli.

VIAC FOTIEK NÁJDETE V GALÉRII <<

Meghan Markle, princ Harry, Archie Harrison
Meghan Markle, princ Harry, Archie Harrison
Zdroj: Profimedia.sk

Nakoniec zamestnali "obyčajnú" dámu, ktorá v žiadnom prípade nespĺňala podmienky kráľovnej, no oni sú s ňou nadmieru spokojní. Podľa ich slov je milá a s deťmi to vie. Ide totiž už o tretiu pestúnku, ktorá sa o Archieho stará. Predchádzajúce dve toľký tlak a stres nezvládli a boli nútené kráľovský palác opustiť. Ako dlho tam však vydrží opatrovateľka číslo 3, je otázne.