FOTO NÁJDETE V GALÉRII

Viete si predstaviť kráľovskú rodinu bez Kate? To asi sotva! Nielenže je príkladnou matkou troch detí, ale vo svete je považovaná aj za módnu ikonu a s Williamom sú rozhodne najstabilnejší pár v britskej kráľovskej rodine. Samozrejme, ak nepočítame samotnú kráľovnú Alžbetu a princa Philipa.
Keď mala Kate 16 rokov, hlavu jej pomotal o rok starší spolužiak Harry Blakelock, ktorý hral za školu ragby.

Svalnatý športovec sa však na ňu vykašľal a rozhodol sa pre štúdium v zahraničí. Kate to zlomilo srdce a o svojom Harrym rozprávala rodičom aj po troch rokoch od rozchodu. Princa Williama spoznala až v roku 2001 a zatiaľčo iné ženy sa mu doslova hádzali okolo krku, Kate si od neho udržiavala odstup. Podľa britského denníka Daily Mail nechcela mať nič spoločné s kráľovskou rodinou a taktiež nechcela byť stredobodom pozornosti a verejnosti príliš na očiach. Keď sa s princom predsa len dali dokopy, jej život sa zmenil od základov. Paparaci jej boli neustále v pätách a jej fotografia zdobila každý deň titulné strany bulvárnych anglických časopisov.

Anketa
Ktorú vojvodkyňu máte radšej?
  • 0%
  • 100%

Dvojica sa v roku 2010 zasnúbila počas dovolenky v Keni a oficiálne to oznámili presne pred 10 rokmi. V roku 2011 si povedali spoločné áno na hrade Windsor a odvtedy jej Kate neoddeliteľnou súčasťou britskej kráľovskej monarchie.

FOTO NÁJDETE V GALÉRII