Kto povedal, že odvážne a trblietavé šaty patria len na postavu sexi dvadsiatníčok? Nemecká modelka Heidi Klum vyvracia všetky tvrdenia a rady odborníkov o tom, ako by sa ženy po štyridsiadke mali obliekať. Namiesto decentných šiat, ktoré by si obliekla nejedna žena v jej veku, sa Heidi na AmfAR Gala 2019 v New Yorku predviedla v odvážej róbe, ktorá viac odhaľovala ako zahaľovala. Strieborné šaty so strapcami odhalili dlhé a dokonalé nohy 4-násobnej mamičky.

Heidi Klum.
Heidi Klum.
Zdroj: gettyimages

Ďalšie FOTO nájdete v galérii článku.

Muži naokolo si ich však príliš nevšímali, keďže stredobodom ich záujmu bol výstrih na šatách, ktorý modelke siahal až k bruchu. Široké véčko na jej hrudi ledva zahaľovalo bujné poprsie a bradavky. Moment, na ktorý celý večer čakalo množstvo zvedavých očí, sa však nekonal. Napriek dojmu, že prsia krásnej modelky každú chvíľu svojvoľne opustia priestor skromného množstva tenučkej látky, kráska si svoje "dvojčatá" ustrážila.

Zdá sa, že nemecká modelka sa s kariérou predsa len tak skoro nerozlúči. Dokonalú postavu a sexepíl jej môžu závidieť aj mladšie kolegyne, ktoré napriek výhode mladistvosti nedokážu okúzliť tak ako ostrieľaná hviezda prehliadkových mól.

Prečítajte si aj: