Pražáci majú v posledných dňoch jedinečnú možnosť stretnúť pri prechádzke „po Staromáku“ či na iných vychýrených lokalitách známe tváre. Viacerým sa tak pošťastilo odfotiť na ulici napríklad slávneho komika Adama Sandlera, ktorý v Prahe nakrúca sci-fi film Kozmonaut z Čiech na motívy knihy od Jaroslava Kalfařa. Herec v príbehu stvárni hlavného hrdinu, astronauta Jakuba Procházku, na jeho ceste k planéte Venuša.

FOTO hollywoodskych hviezd v Prahe nájdete v galérii >>

Anketa
S ktorou celebritou z tých aktuálne „pražských“ by ste sa chceli stretnúť najviac?

O fotku Sandlera v zákutiach stovežatej sa podelil na sociálnych sieťach napríklad používateľ Jaroslav. Slávneho herca vraj omylom „cvakla“ jeho priateľka, keď mu posielala fotku ulice s otázkou, či na danom mieste môže parkovať. „Aká je šanca, že sa také niečo stane?“ smial sa.

Dobrým miestom na stretnutie celebrít sú očividne reštaurácie, pretože tam fanúšikovia potom natrafili ako na Adama, tak aj Orlanda s Katy. „Boli sme s kolegyňami na obede, keď sme si všimli, že vedľa nás sedí Adam Sandler. Bol ochotný, veľmi milý, bez problémov sa s nami vyfotil,“ opísal pre televíziu Nova stretnutie podnikateľ Tomáš, ktorý zrejme bude na obed v kubánskom podniku na Kaprovej ulici spomínať ešte dlho.

Ak by ste v budúcich týždňoch mali cestu do Prahy, skúste šťastie v okolí Barrandova či Staromestského námestia – práve tam by mal Sandler nakrúcať filmovú novinku spolu s herečkou Carey Mulligan. Síce nechodí do posilky pri obchodnom centre Slovanský dom ako Bloom, no stihol si napríklad zahrať basketbal s pražským ženským tímom ZVVZ USK Praha.

Hlad eventuálne prepadol aj zamilovaný párik Orlanda s Katy, ktorí sa počas víkendu vybrali do nóbl podniku. Luxusnú reštauráciu svojho času obľuboval dnes už zosnulý Karel Gott († 80), pripomenul denník Blesk. Podľa českého denníka Blesk sa Orlando, ktorý v metropole Česka nakrúca seriál Carnival Row, zdrží minimálne do konca mesiaca. V podniku sa slávny párik ochotne odfotil s personálom, Katy Perry sa však po celý čas „maskovala“ šiltovkou a okuliarmi.

Hviezdnu štvoricu v Prahe uzatvára herečka a modelka Cara Delevingne, ktorá účinkuje spolu s Bloomom v pripravovanej druhej sérii hitu Carnival Row od Amazonu. Na rozdiel od ostatných, Cara na seba dokáže na internete upozorniť aj sama – odfotila sa totiž spolu so svojím psíkom, ako si užívajú slnečný deň na šlapátku neďaleko Karlovho mosta.

Pozrite si aj: