Viac FOTO krásnej influecerky nájdete TU!

Zatiaľ čo rodina nešpecifikovala príčinu smrti, portál India Today uvádza, že Kakkar mala údajne spáchať samovraždu. Podľa všetkého trpela talentovaná kráska ťažkými depresiami, ktoré ju dohnali k tomu, že si nakoniec vzala život.

Indická hviezda  a influecerka sociálnej siete TikTok - Siya Kakkar , ktorá na svojej platforme nazbierala viac ako milión sledovateľov svojimi videami, zomrel 25. júna v Dillí. Mala len 16 rokov a jej smrť je pre fanúšikov záhadou.
Indická hviezda a influecerka sociálnej siete TikTok - Siya Kakkar , ktorá na svojej platforme nazbierala viac ako milión sledovateľov svojimi videami, zomrel 25. júna v Dillí. Mala len 16 rokov a jej smrť je pre fanúšikov záhadou.
Zdroj: instagram

Tínedžerka často zverejňovala krátka parodickej videá, na ktorých predstierala, že spieva a rôzne tancovala, čo je na tejto sociálnej sieti veľmi častý koncept. Ešte v stredu pritom mladá influencerka zverejnila na svojom účte niekoľko videí, na ktorých stojí na balkóne a v pozadí videa hrá indická hudba. Nasledujúci deň však prišiel šok.

Anketa
Máte vo svojom okolí človeka, ktorý trpí depresiou?
  • 78%
  • 22%

Siyin manažér zverejnil na Instagramu jej fotku so smutným popiskom. "Nie je potrebné viac slov. Odpočívaj v pokoji, vždy budeš najlepšou umelkyňou,"napísal na sieti. Čo sa mladej kráske stalo, však neuviedol, podľa miestnych médií však Siya spáchala samovraždu. Čo ju viedlo k tomu, že siahla po tejto krajnej možnosti a vzala si život, však nie je jasné, media však špekulujú o depresii. "Žila so svojou rodinou, ktorá je v šoku a želá si zostať v anonymite. Dievča nezanechalo žiadny odkaz na rozlúčku,"uviedla polícia.