Autorka megahitu Hello si v sobotu večer vyrazila na koncert svojej obľúbenej skupiny. Nebol to nikto iný ako ikonické Spice Girls, ktoré Adele, ako sama tvrdí, zbožňuje už od detstva. "Opila som sa so skupinou a vytancovala srdce z tela," tvrdí sexi speváčka. Okrem jej zápalu sa nedala nevšimnúť jej neskutočná telesná premena. Ešte pred pár mesiacmi bola bacuľka, no dnes sú jej kilá navyše minulosťou.

Adele (31)
Adele (31)
Zdroj: instagram

VIAC fotiek známej speváčky nájdete TU 

Za jej premenou však stojí veľa odhodlania, zapierania a tiež úplne nový režim, ktorý ju prinútil sa viac hýbať. Špeciálnu diétu však nedrží. Jediná vec, ktorej sa musela vzdať, je obyčajný čaj. Tých denne dokázala vypiť až 20, no do každého si dávala dve kocky cukru. To bol hlavný dôvod jej "plnšej" postavy. Bez tohto sladkého doplnku to však nebolo ono, preto sa rozhodla ho zo svojho jedálnička úplne odstaviť. Po pár týždňoch a mesiacoch je výsledok viac než viditeľný. Na koncerte Spice Girls si to mal možnosť všimnúť azda každý.

Adele a Emma Bunton zo Spice Girls
Adele a Emma Bunton zo Spice Girls
Zdroj: instagram

 

31-ročná speváčka sa netají svojou láskou ku kapele. "Naposledy som videla Spice Girls pred 21 rokmi. Dnes som si to opäť zopakovala so svojimi blízkymi. Tancovala som, smiala som sa a opäť som zaspomínala na staré časy," povedala v zápale Adele. "Milujem ich. Inšpirovali ma, sú to britské legendy" dodala.

Adele so skupinou Spice Girls. Bohužiaľ ku kompletnej zostave chýba Victoria Beckham.
Adele so skupinou Spice Girls. Bohužiaľ ku kompletnej zostave chýba Victoria Beckham.
Zdroj: youtube