Viac FOTO nájdete TU!

Kelly Clarkson sa stala miláčikom Ameriky v speváckej súťaži American Idol (SuperStar) takmer pred dvoma desaťročiami v roku 2002. Odvtedy si Clarksonová udržiavala svoj status jednej z najúspešnejších umelkýň v oblasti hudby, vypredávala koncerty, vystupovala v televíznych šou ako The Voice a počas svojej legendárnej kariéry  dokonca získala aj ceny Grammy.

Prvá svetová superstar, pre svoju nadváhu často pretriasaná Kelly Clarkson, sa prezentuje ako milovníčka zvierat.
Zdroj: Pinterest

Kelly odvtedy žije život plný luxusu, ale nie vždy bola zvyknutá na slávu a bohatstvo Hollywoodu. Dávno predtým, ako Kelly ovládla hudobné rebríčky, bola len malým dievčaťom z Texasu a snívala o tom, že bude veľkou speváčkou. „Vo svojom živote som požehnaná. Prišla som z ničoho a môj život sa zmenil za jedinú noc,“ povedala pre People v decembri 2020. „Môj život už nemôže byť lepší,“ dodala.

Kelly Clarkson ako prvá svetová superstar v roku 2002.
Zdroj: Mark Mainz

Dnes by však svoje slová možno vzala späť. Napriek tomu, že vydala niekoľko úspešných albumov, postupne akosi z hudobnej scény zmizla a v našich končinách o nej nebolo počuť vôbec. Zatiaľ však, čo v profesijnom živote sa jej extrémne darilo, jej súkromný život sa v roku 2020 rozpadol ako domček z karát. V júni 2020 požiadala speváčka o rozvod so svojím manželom Brandonom Blackstockom, za ktorého bola vydatá od októbra 2013. Odvtedy to ide s americkou hviezdou doslova dolu vodou.

Anketa
Spoznali by ste slávnu speváčku aj dnes?

Stres, rozvod a pracovné vyťaženie sa podpísali aj na jej postave. Dnes trpí Kelly obezitou, na ulici ju s opuchnutou tvárou ledva spoznajú skalní fanúšikovia a ako čerešnička na torte pôsobí speváčka aj poriadne zanedbane. Pred pár dňami nafotili pribratú Kelly fotografi v uliciach Los Angeles s mastnými vlasmi, oblečenú v rifliach a károvanej košeli. Svojím vzhľadom tak viac ako slávnu hviezdu pripomínala kamionistu, ktorý si odbehol na obed. Čo poviete, spoznali by ste ju ešte?

Mohlo by vás zaujímať: