Posledné dni Freddieho Mercuryho - Vyzeral na nepoznanie!

Knihu Carrie Fisher & Debbie Reynolds: Princess Leia & Unsinkable Tammy in Hell majú na svedomí dvaja filmoví historici Darwin Porter a Danforth Prince. Tí tvrdia, že legendárnu herečku tajne zbalil Freddie Mercury a mal s ňou, samozrejme, aj pomer. Stalo sa tak údajne ešte v roku 1973, teda necelé štyri roky predtým, ako bola obsadená do role nezameniteľnej princeznej Lei.

Hrôzostrašné FOTO Freddieho Mercuryho tesne pred SMRŤOU nájdete TU <<

Freddie Mercury a jeho posledné chvíle života.
Freddie Mercury a jeho posledné chvíle života.
Zdroj: youtube

Mercury si s vtedy iba 17-ročnou Fisher tajne užíval, a to aj napriek tomu, že ho doma čakala manželka Mary Austin. Carrie údajne nechcela do ich vzťahu zasahovať, no Freddie ju dokážal vždy obmäkčiť. Vtedy už o svojej homosexualite, samozrejme, vedel, no pred svetom a dievčatami ju stále tajil a hral sa na chutného "Kasanovu". Románik údajne trval niekoľko mesiacov a potom všetko z ničoho nič skončilo. 

>>Frontman kapely Queen vyzeral pred smrťou hrôzostrašne: Vysadil lieky a prišiel o nohu!<<

Carrie Fisher ako princezná Leia.
Carrie Fisher ako princezná Leia.
Zdroj: Profimedia

Mercury ale nebol jediný, s ktorým herečka počas kariéry randila. Vo svojej knihe z roku 2016 priznala, že v roku 1976, keď sa natáčala epizóda IV Nová nádej, mala trojmesačný pomer aj s Harrisonom Fordom, ktorý bol v tej dobe ženatý s Mary Marquardt.

Mohlo by vás zaujímať: