Hoci ide o letmú pusu, táto informácia by potvrdila to, o čom sa má v Hollywoode len šepkať. Po tom, ako sa Brad Pitt za poriadne škandalóznych okolností rozišiel so svojou zákonitou ženou Angelinou Jolie, sa tento rok nečakane rozvádza aj Jennifer Aniston. Tá len vo februári povedala zbohom manželovi Justinovi Therouxovi, za ktorého sa vydala pred troma rokmi.

Mnohí preto začali špekulovať, či sa hviezdna dvojica náhodou nedala opäť dokopy. Ich manželstvo totiž pred 13 rokmi nevydržalo Bradovu aféru s už spomínanou Jolie, s ktorou má 6 detí.

Magazín na titulke priniesol fotografiu, ktorá by mala byť v skutočnosti fotomontážou.
Magazín na titulke priniesol fotografiu, ktorá by mala byť v skutočnosti fotomontážou.
Zdroj: Star Magazine

Magazín Star priniesol „zaručené“ informácie od zdroja blízkeho hercovi, ktorý potvrdil, že sú opäť spolu. Údajne za všetko môže George Clooney, ktorý mal nabádať Brada, aby sa ozval svojej exmanželke. Údajne sa stretli na súkromnom večierku začiatkom mesiaca a majú sa schádzať len tajne.

Svoje tvrdenia magazín podporil fotografiou, na ktorej sa dvojica bozkáva. Ako však zistil web Gossipcop.com, ktorý odhaľuje klamlivé správy, ide o podarenú fotomontáž dvoch starých snímok. Na jednej z nich Brad bozkáva Angelinu, na druhej Jennifer dáva pusu svojmu hereckému kolegovi Jasonovi Batemanovi počas natáčania filmu Zámena. „Fotka je falzifikát a digitálne upravená,“ povedal zástupca herečky.

Viac svetla do prípadu však nevniesli ani reči o Bradovej mame Jane. Podľa hollywoodlife.com je totiž šťastná, že sa opäť rozprávajú.

Prečítajte si tiež: