Nedávno vyplávali na povrch o Meghan nie veľmi pozitívne informácie. To, že je Američanka sebavedomá, bolo jasné už od začiatku. Pošuškáva sa však, že je aj celkom panovačná a arogantná. Vyčistiť žalúdok jej musela za to dokonca už aj kráľovná.

Jej správanie nezvládali asi aj niektorí jej zamestnanci, pretože pred pár týždňami dala len po 6 mesiacoch výpoveď jej osobná asistentka Mellisa a aj ďalší dvaja zamestnanci, ktorí v paláci pracovali dlhé roky.

Vojvodkyne si takto spolu vyrazili na posledný Wimbledon. Vtedy ešte možno nevedeli, že ich vzťah nebude to
Vojvodkyne si takto spolu vyrazili na posledný Wimbledon. Vtedy ešte možno nevedeli, že ich vzťah nebude to "pravé orechové".
Zdroj: Northfoto

Britský Daily Mail včera zverejnil informáciu, že Harry s Meghan sa budú sťahovať. Kensingtonský palác by mali budúci rok vymeniť za sídlo Frogmore House, ktoré leží na pozemku pri hrade Windsor.

A dôvod? Údajne sú to spory medzi, inak nerozlučnými bratmi, Harrym a Williamom. Zdroj blízky kráľovnej však prezradil, že konflikty majú kvôli svojim manželkám.

FOTO, KEDY SI MEGHAN A KATE DALI ROVNAKÝ OUTFIT NÁJDETE TU.

Kate s Meghan sú vraj odlišné osoby a nevychádzajú spolu úplne ideálne. Je to náhoda, alebo nebude Meghan predsa len až taký anjelik, ako sa tvári?

Anketa
Myslíte si, že je skutočne Meghan taká problémová?
  • 92%
  • 8%

Mohlo by vás zaujímať: