A práve financie zrejme 25-ročnú portugalskú hviezdičku Margaridu na postaršom milionárovi priťahovali najviac. Vek je však neúprosný a hoci pri bankovkách platí, že čím vyššie číslo, tým lepšie, v prípade občianskeho preukazu to je zjavne opačne.

Správu o rozchode oznámila tanečnica dva mesiace po zásnubách s Kantom, kedy si pred ňu kľakol na červenom koberci filmového festivalu v Cannes. Podľa portugalských médií, pre ktoré atraktívna divožienka informáciu potvrdila, však za rozpadom tejto „lásky“ môže stáť mladší nápadník.

Kant požiadal svoju portugalskú lásku o ruku na červenom koberci v Cannes.
Kant požiadal svoju portugalskú lásku o ruku na červenom koberci v Cannes.
Zdroj: Profimedia

Margarida za Kantom dlho nesmútila: na pláži ju totiž prichytili pri letných radovánkach s hercom Ângelom Rodriguesom. Ten možno nemá v krvi také šoumenstvo ako Kant, ktorý Margaridu žiadal o ruku pred objektívmi desiatok fotografov, presne tak, aby to videl celý svet, no zaručene sa k portugalskej celebritke hodí viac. Škoda, a také plány už boli na svete. Mohla to byť česká svadba desaťročia!

Portugalská tanečníčka Margarida Aranha (25)
Portugalská tanečníčka Margarida Aranha (25)
Zdroj: Instagram

Ďalšie sexi FOTO Margaridy nájdete v galérii článku >>>

Známy majiteľ nočného klubu Kant si po rozchode zmazal svoj účet na sociálnych sieťach, ktorý bol preplnený spoločnými fotografiami dvojice. Na tých si hrdličky všemožne dokazovali spoločnú lásku. Samozrejme, že pri pohľade na staršieho, plešatého 60-ka a mladej sexi krásky mnohí používatelia len krútili hlavami a milencom nič dobré nepriali. Niektorí sa dokonca do Margaridy otvorene obúvali a nazývali ju zlatokopkou. Ak by Miloš vedel, že ho onedlho vymení za mladší model, asi by ju až tak urputne pred celým svetom nebránil...

Novou známosťou Kantovej Margaridy má byť tento nie príliš známy herec.
Novou známosťou Kantovej Margaridy má byť tento nie príliš známy herec.
Zdroj: Instagram

Margarida si svoj účet na Instagrame ponechala (niekde predsa svoje telo pretŕčať musí), no symbolicky si z neho zmazala všetky spoločné fotky s Milošom. Zrejme, aby spravila miesto pre láskyplné zábery s Ângelom...

Anketa
Dávali ste tomuto celebritnému vzťahu aspoň nejakú šancu?
  • 6%
  • 94%

Viac na Pluska.sk: