FOTO nájdete v galérii článku >>>

Fotografie, ktoré nemal nikdy nikto vidieť! Americký prezident Donald Trump sa ešte tento týždeň vyjadril, že sa s princom Andrewom nepozná a že sa s ním nikdy nestretol. Britské denníky však zalovili vo svojich archívoch a objavili fotografie, na ktorých pózuje Trump, jeho manželka Melania, Ghislaine Maxwelle a princ Andrew. Väčšina týchto fotografií vznikla v roku 2000 v Palm Beach na Floride.

Princ Andrew v rozhovore pre televíziu BBC.
Princ Andrew v rozhovore pre televíziu BBC.
Zdroj: BBC / Ferrari / Profimedia

To, že sú spolu na fotogafii, však ešte nemusí znamenať, že si sú blízki. Predsa len, na párty bolo veľa vplyvných osobností, ktoré medzi sebou prehodili zopár viet a v súkromnom živote sa viac nestretávali. Trump sa však v roku 2018 v rozhovore s anglickým moderátorom Tomom Newton Dunn pochválil, že s princom Andrewom hral golf a dokonca aj vyhral. Tento týždeň zas novinárom tvrdil, že princa Andrewa osobne nepozná. 

Donald Trump s manželkou a princom Andrewom.
Donald Trump s manželkou a princom Andrewom.
Zdroj: Davidoff Studios Photography

Od princa Andrewa po prevalení sexuálneho škandálu a po výpovedi jeho sexuálnej otrokyne nedáva ruky preč iba Trump, ale aj britská kráľovská rodina. Pod nátlakom Alžbety a princa Charlesa oznámil ešte v novembri, že sa vzdáva všetkých kráľovských povinností.

Viac na Pluska.sk:

Mohlo by vás zaujímať: