Viac FOTO nájdete TU!

V stredu 3. októbra privítali na svete podľa informácií portálu onedio.com svojho tretieho potomka. Herečka s manželom sa netajili, že v posledných týždňoch už doslova počítali dni, keď budú môcť vziať svoje vytúžené dievčatko Leylu do náručia.

Po pôrode sa herečka stiahla do súkromia a vychutnávala si prvé týždne so svojím dievčatkom. Až po vyše mesiaci sa na sociálnej sieti Instagram pochválila prvou fotografiou s dcérkou, intímnymi zábermi z pôrodu aj krásnym prekvapením, ktoré ju čakalo doma.

"Toto miesto bude dlho voňať mliekom," napísala herečka k záberu, na ktorom dojčí svoju mesačnú dcérku. Herečka však zároveň priznala, že pôrod bol náročnejší, ako čakala. "Príbeh narodenia Leyly bol jedinečný od prvého dňa do posledného. Napriek ozývajúcim sa bolestiam, keď som odchádzala z domu, som pri vstupe do nemocničných dverí povedala: Toto dievča môžem porodiť len o 10:00 ráno. Po bolestivých 11 hodinách strávených v nemocnici sa Leyla narodila presne tak, ako som povedala, o 10.00 ráno s pupočnou šnúrou okolo krku,"  vysvetlila herečka na sociálnej sieti. Pôrod tak podľa jej slov skomplikovala práve krátka pupočná šnúra, ktorú malo bábätko omotané okolo krku. Napriek tomu však všetko nakoniec dobre dopadlo a herečka sa dnes spolu s manželom teší zo zdravého dievčatka.

Anketa
Zdá sa vám, že herečka po pôrode dcérky ešte viac opeknela?

Práve manžel jej bol počas ťažkých momentov v pôrodnici obrovskou oporou, čo zachytili aj intímne zábery z pôrodnice.

Prečítajte si tiež: